הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
דרושים אנשי מכירות ומנהל פרוייקטורים
לאזור וושינגטון וסן פרנסיסקו, עזרה בדיור
דרושים אנשי מכירות ומנהל פרוייקטורים
לאזור וושינגטון וסן פרנסיסקו, עזרה בדיור
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
החדש של הבמאי האיראני זוכה האוסקר: ״הגיבור״
אסגר פרהאדי הוא ללא ספק אחד מיוצרי הקולנוע הכי מצליחים, מעניינים ומבוקשים של השנים האחרונות. כעת, סרטו החדש מצליח לעורר לא מעט עניין וביקורות חיוביות בקרב המבקרים והצופים כאחד. העלילה עוקבת אחר אסיר היוצא לחופשה ומוצא משהו מפתיע במיוחד בתוך תיק תמים למראה, משהו שיכול לשנות את חייו

במרכז העלילה של ״הגיבור״ עומד ראהים, אסיר היוצא לחופשה קצרה מהכלא, במהלכה הוא מנסה להסדיר חוב שיש לו מול גיסו. הוא נפגש עם חברתו הקרובה, פרחונדה, המוצאת בתיק זר כמות מכובדת מטבעות זהב. בהתרגשות רבה, השניים פונים למכור את המטבעות, אך מגלים כי ערכם לא רב.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


אז השניים תולים שלטים במטרה למצוא את בעל התיק, אך בינתיים ראהים כבר חוזר לכלא, בעלת התיק נכנסת לתמונה, והמעשה ה״אצילי״ של השניים מצליח להתפרסם בכל רחבי העיר. אך הדברים לא מתגלגלים באופן הצפוי, ולמעשה, כל דמות המופיע בסרט, טומנת בתוכה שכבות על שכבות של סודות וגוונים.

״הגיבור״ עוסק לא מעט באנושיות ושאלות מוסריות, וזו ללא ספק נקודת החוזקה שלו, ומה שהופכת אותו לסרט כל כך מעניין ומטלטל. כך למעשה דמותו של ראהים הופכת גדולה ומעורכת יותר ויותר, כאשר למעשה, כל מה שהוא רצה היה לגנוב את המטבעות ולהסדיר את החוב. 

סרטו האחד לפני אחרון של פרהאדי, ״פרידה״, זיכה אותו בשני פרסי אוסקר, וגם הוא עסק לא מעט בשאלות מוסריות, כאלה שמצליחות להפעיל את קהל הצופים מהרגע הראשון, ועד הרגע האחרון. וממש כמו ״פרידה״, גם ״הגיבור״ מותח ביקורת לא עדינה במיוחד על השלטון באיראן, והוא עושה זאת באומץ רב.

כישרונו של פרהאדי לספר סיפור הוא מהמופלאים והנדירים שאפשר לראות בשנים האחרונות על המסך הגדול, וכל זה עטוף בצילום נהדר, בימוי מופתי, וסיפור אנושי נוגע ללב. בהחלט שווה צפייה, בין אם מדובר על הסרט הראשון שאתם רואים של הבמאי האיראני הנהדר הזה, ובין אם כבר צפיתם בכל. 40% לא
60% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE