הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
small beez
שיווק דיגיטלי מבוסס תוצאות
הופכים אותך מעוד עסק למותג מנצח! עם 20 שנות ניסיון
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
״טוב להיות כאן״: ג׳סטין ביבר חוזר להופיע
לאחר שלקה בשיתוק בפניו ונאלץ לבטל מספר הופעות, חזר הזמר האהוב לסבב ההופעות המתוכנן שלו, ישירות אל פסטיבל מוזיקה קייצי וחגיגי באיטליה. על הבמה, התרגש ביבר ואמר לקהל: ״תודה רבה שאתם מקבלים אותי בחזרה״

בתחילת השבוע חזר הזמר וכוכב הפופ ג׳סטין ביבר להופיע, זאת לאחר שסבל משיתוק חלקי בפניו, הידוע בתור תסמונת רמזי האנט. ״טוב להיות כאן, תודה שאתם מקבלים אותי בחזרה. לא משנה איך אתה נראה, גזענות היא רעה״, אמר הזמר הנרגש על הבמה, בפסטיבל המוזיקה שהתרחש באיטליה, בעיר לוקה.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


ביבר צפוי להופיע בחודשים הקרובים בכמה יעדים באירופה, ובדרום אפריקה. כמו כן, באוקטובר הקרוב הוא אף צפוי להגיע לישראל להופעה חגיגית. כל זה, כאמור, לאחר שנאלץ לבטל את סבב ההופעות שלו. ״לקיתי בתסמונת רמזי האנט, ווירוס שתוקף את העצב באופן וגורם לחצי מהפנים להיות משותקות״, סיפר בזמנו הזמר.

כאשר ביטל באכזבה גדולה ביבר את ההופעות הקרובות, שיתף סרטון בעמוד האינסטגרם האישי שלו, בן שלוש דקות, בו הסביר על מצבו, ואף התנצל בפני המעריצים. ״אז לכל מי שמתוסכל מהביטולים שלי, אני פשוט לא מסוגל פיזית לערוך אותן. הלוואי שזה לא היה ככה. אבל הגוף שלי פשוט אמר לי שאני חייב להאט. אני מקווה שאתם מבינים. אחזור לעצמי בקרוב ולמה שנולדתי לעשות״, סיכם.

כמה ימים לאחר מכן כתב ביבר: ״תודה לכולם על הסבלנות הגדולה שלכם. אני עושה את כל מה שאני יכול לעשות בשביל להחזיר את הפנים שלי למצב נורמלי. זה ייקח זמן, אבל יהיה בסדר. אני סומך על אלוהים ואני יודע שכל דבר קורה מסיבה״.0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE