הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
דרושים אנשי מכירות ומנהל פרוייקטורים
לאזור וושינגטון וסן פרנסיסקו, עזרה בדיור
small beez
שיווק דיגיטלי מבוסס תוצאות
הופכים אותך מעוד עסק למותג מנצח! עם 20 שנות ניסיון
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
לא רק פיס אנד לאב: האלימות, האונס והוונדליזם מאחורי פסטיבל וודסטוק
ענקית הסטרימינג נטפליקס החליטה לחזור אל אירוע הרוק הבלתי נשכח מהניינטיז ולחשוף פרטים חדשים אודותיו, ובעיקר את הצד הפחות רומנטי שלו. באמצעות ראיונות חדשים וחשיפות ראשוניות, הדוקו החדש מצליח לחדש ואף לעמוד בפני עצמו

גם שני עשורים אחרי שהתרחש, פסטיבל וודסטוק (1999) נותר סמל לאירוע רומנטי, ואולי החשובים ביותר בהיסטוריה של מוזיקת הרוקנרול. אך מסתבר, כי לאירוע התרבותי החשוב הזה, יש גם לא מעט צדדים פחות יפים, כך חושף דוקו חדש מבית ענקית הסטרימינג, נטפליקס.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


״קטסטרופה מוחלטת: וודסטוק 99״ הוא בהחלט לא הדוקו הראשון שעוסק בנושא, אך הוא מצליח להביא כמה עובדות חדשות, נקודות מבט אחרות, וראיונות ראשונים מסוגם. הסדרה למעשה מבקשת לפרק את הפסטיבל לחתיכות קטנות, ולהציף את המתח בהדרגה, לאורך כל שלושת הפרקים של הסדרה.

כל פרק מתמקד ביום אחר של הפסטיבל, וכבר על ההתחלה אפשר להבין כי למעשה, מדובר באסון די גדול, שרק הלך והתגלגל. כזכור, המטרה הנאיבית והראשונית של הפסטיבל היה לשחזר את התמימות של ילדי הפרחים משנות השישים, ולהעתיק את הוויבים של האהבה והשלום והקבלה. אך הסדרה חושפת כי מתחת לכל זה, הסתתר זעם גדול.

משתתפים רבים פרקו אנרגיות וכעסים על כל מי שעמד סביבם, כך נשברו לא מעט איברים. כמו כן, נשים הוטרדו מינית כל הזמן, כמעט בכל מקום, וכמה אף העידו כי נאנסו. אחד הראיונות המטלטלים של הסדרה מגיע מפיה של הת׳ר, שבילתה בפסטיבל בתור נערה צעירה, והיא משחזרת את הרגעים המורכבים והקשים.

אחת הנקודות המרכזיות בהן נוגעת סדרת הדוקו החדשה היא האטימות מצד המארגנים של הפסטיבל, אשר פעמים רבות האושמו ברדיפת בצע וחשיבה קפיטליסטית, אשר בסופו של דבר עשתה שימוש באותם אלפי צעירים שהגיעו למקום. עם זאת, חשוב לומר כי ״קטסטרופה מוחלטת: וודסטוק 99״ מצליחה להישאר די ניטרלית, ולשקף נקודת מבט רחבה על אירוע תרבותי בלתי נשכח, שנוי במחלוקת. 

במובן זה, אין ספק כי הדוקו החדש של ענקית הסטרימינג בהחלט מצליח להיות שונה בנוף המקומי, ולהעניק חווית צפייה מרתקת, קשה לצפייה לעיתים, אך בהחלט מתגמלת ומעוררת מחשבה. אך יותר מכל, היא מזכירה לכולנו, כי לא כל הנוצץ זהב, והמציאות תמיד מורכבת יותר מסיפור רומנטי בעל ניחוח היפי. 31% לא
69% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE