הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
טייגר וודס, משפחת המלוכה הסעודית, וקרוב למיליארד דולר על השולחן: ההצעה המטורפת בתולדות הספורט של המתחרה החדש לסבב ה-PGA
עולם הגולף חווה כעת דרמה שמפצלת אותו לשניים, מצד אחד תומכי ה-PGA שהכריז כי כל מי שישתתף באירועי המתחרה החדש במימון סעודי "LIV", יסולק לנצח מתחרויות הסבב הרשמי, ומאידך אלה שמבקשים לרענן את הספורט אך מתקשים להסביר מדוע הם עושים זאת במימון סעודי - בין לבין, הגולפאי הגדול בהיסטוריה שהוצע לו קרוב למיליארד דולרים כדי לחתום אצל הסעודים - ווודס? לא רק סירב, אלא גם יצא למתקפה נגד LIV

טייגר וודס דחה הצעה שלדברי אגדת הגולף גרג נורמן הייתה "אי שם באזור" ה-700 עד 800 מיליון דולר כדי לקחת חלק בסדרת התחרויות של ליגת ה-'LIV Golf' שהוקמה במימון סעודי.

במהלך הופעה בערוץ 'פוקס ניוז' בתכניתו של טאקר קרלסון, נורמן, שחקן העבר ומנכ"ל LIV אישר את מה שפורסם בוושינגטון פוסט לפני כחודשיים שלטייגר וודס אכן היתה הצעה "עצומה להפליא; אנחנו מדברים על תשע ספרות גבוהות", קרי קרוב למיליארד דולרים כדי להשתתף בסבב התחרויות החדש של LIV שמקווה לאתגר את הבלעדיות שיש ל-PGA Tour בעולם הגולף.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


וודס שהינו מתנגד חריף ל-LIV Golf מאז סוף השנה שעברה, מסר את הערותיו הביקורתיות ביותר כלפי היוזמה המתחרה באליפות בריטניה הפתוחה כשאמר ששחקנים שלקחו את הכסף שמומן על ידי קרן העושר הריבונית של ערב הסעודית "הפנו גב" לסבב ה-PGA שעשה אותם מפורסמים לכתחילה.

"המספר הזה היה שם לפני שהפכתי למנכ"ל", אמר נורמן לפוקס ניוז במהלך ראיון שהתקיים ב'טראמפ נשיונל' שבבדמינסטר, ניו ג'רזי - מועדון הגולף האקסלוסיבי של הנשיא טראמפ, שם נערכה תחרות הגולף השלישית במספר עד עתה של LIV.

"תראה, טייגר הוא מניע מחטים, וכמובן שאתה צריך להסתכל על הטוב ביותר של הטוב ביותר," אמר נורמן.  "אז הם פנו לטייגר. וכן, המספר הזה היה איפשהו בשכונה ההיא", אמר נורמן מבלי לפרט מתי בדיוק הוגשה ההצעה לוודס.

דיווחים שונים מבריטניה אמרו כי שחקנים כמו פיל מיקלסון קיבלו בונוס חתימה של 200 מיליון דולר, בעוד שהשחקן דסטין ג'ונסון קיבל 150 מיליון דולר.

ל-LIV Golf יש כרגע רק שחקן אחד - ג'ונסון בין 20 המובילים בעולם - במקום ה-18, אך הכסף הגדול עשוי למשוך נוספים.

מקור המימון הוביל לביקורת נוקבת על השחקנים שהתגייסו.

כשנשאל מדוע  ישנה סערה כזו בקרב חובבי גולף אמריקאים, המנכ"ל האוסטרלי נורמן הגיב בפשטות, "אני לא יודע".

"ממש לא אכפת לי," אמר נורמן. "אני פשוט אוהב את המשחק כל כך ואני רוצה להרחיב את משחק הגולף ואנחנו ב-LIV רואים את ההזדמנות הזו לא רק עבור הגברים אלא גם עבור הנשים".

ה-LIV Golf Invitational מושבת לחודש במהלך פלייאוף גביע פדקס של סבב ה-PGA, וישוב במהלך סוף השבוע של יום העבודה כשיערוך אירוע כשעה מערבית לבוסטון.

שבועיים לאחר מכן יתקיים אירוע נוסף  בפרברי שיקגו.

50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE