הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
כוכב הסרט ״רכבת הקליע״ מסביר מדוע הוא לא ישכח לעולם את תקופת הצילומים
השחקן אהרון טיילור ג'ונסון מככב בסרט החדש, בפעם הראשונה בחייו לצידו של הכוכב והשחקן הוותיק והאהוב, בראד פיט. כעת, הוא חושף לראשונה כי נפצע על הסט כבר בימים הראשונים לצילומים ומצא עצמו בבית החולים

השחקן הצעיר אהרון טיילור ג׳ונסון, אותו אנו מכירים בעיקר בזכות הסדרות ״הנוקמים״, ו-״קיק אס״, מופיע כעת בסרט חדש בשם ״רכבת הקליע״, ומסתבר כי זו ללא ספק אחת מפסגות חייו. אך מאחורי הקלעים, כך חושף לראשונה ג׳ונסון, קרתה תאונה שהובילה אותו לבית החולים. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


״הייתי בדיאטת קטו די רצינית, והפכתי צנום ורזה. התוצאה הייתה רמות סוכר נמוכות במיוחד. בדיוק צילמנו את סצנת קרב, והייתי צריך לעשות בעיטת דרופ קיק ליריב שלי ולהפיל אותו ארצה. היה איזה חלק בפינה שלא היה מרופד, והוא פשוט חתך חתיכה שלמה מהיד שלי״, הסביר השחקן.

עוד סיפר טיילור כי תוך מספר שניות התעלף, וכאשר התעורר שאל אם כבר אפשר לחזור לצילומים. ״הם צחקו עלי ואמרו לי שאני חייב ללכת לעשות תפרים. אז הלכתי לבית החולים, והעברתי שם את הלילה״, סיכם. הסרט המדובר עוקב אחר הגיבור, בראד פיט, מתנקש חסר מזל המנסה למצוא את מקומו בעולם. לצידם השניים ניתן למצוא גם את סנדרה בולוק, בריאן טיירי, ג׳ואי קינג, ועוד. 

״אין מה לעשות, כשאתה עושה סרט של דיוויד ליץ׳ אתה לוקח בחשבון שאולי תצא עם כמה פצעים. בסופו של דבר היה כיף, חוויה סופר חיובית. ליץ׳ נתן לנו הרבה מקום לאלתר, ורצינו לגרום לזה לעבוד, ואני מקווה שהצלחנו לעשות את זה״, סיכם הכוכב הצעיר. 0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE