הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
small beez
שיווק דיגיטלי מבוסס תוצאות
הופכים אותך מעוד עסק למותג מנצח! עם 20 שנות ניסיון
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
דרושים אנשי מכירות ומנהל פרוייקטורים
לאזור וושינגטון וסן פרנסיסקו, עזרה בדיור
כוכבת ה-WNBA הכלואה ברוסיה בדרך ל-9 וחצי שנות מאסר באשמת החזקת שמן קנאביס
הלחץ על הבית הלבן מכיוון הסלבריטאים חזק, אך בינתיים במוסקבה בית המשפט לא מתרגש מכך וכוכבת ה-WNBA תבלה עשור בכלא הרוסי - חילופי שבויים עם סוחר הנשק ויקטור בוט? טראמפ מתנגד, לברון ג'יימס תומך

התובעים הרוסים ביקשו מבית משפט לגזור על כוכבת הכדורסל האמריקאית בריטני גרינר 9 וחצי שנות מאסר, במהלך טיעוני הסיום לעונשה במשפט החזקת הקנאביס שנערך ביום חמישי סמוך למוסקבה - ואכן כעבור מספר שעות נראה כי בית המשפט נענה לתביעתם, למרות תחנותיה של גרינר "לא לסיים את חיי".

המשפט המתקרב לסיומו נערך כמעט שישה חודשים לאחר מעצרה של גרינר בשדה התעופה במקרה שהגיע לרמות הגבוהות ביותר של דיפלומטיית ארה"ב-רוסיה.

לאור העובדה שגרינר הודתה שהיתה לה מחסניות vape עם שמן קנאביס , עדיין נראה כי לשופטים יש מרחב ניכר בגזר הדין - מרחב אותו הם בחרו להטות לחומרה.

עורכי הדין של רכזית ה'פיניקס מרקורי' ב-WNBA שזכתה פעמיים במדליית הזהב האולימפית נקטו באסטרטגיה שנועדה לחזק את טענתה של גרינר כי לא הייתה לה כוונה פלילית וכי המיכלים של שמן הקנאביס הגיעו למזוודות שלה עקב אריזה נמהרת. הם הציגו עדי אופי מהנבחרת הרוסית בקבוצה בה היא משחקת ב-WNBA ועדות כתובה של רופא שאמר שהוא רשם לה קנאביס לטיפול בכאב - אך בלא הועיל.

עורכת דין בצוות ההגנה של גרינר, מריה בלגובולינה, טענה שגרינר הביאה איתה את המחסניות לרוסיה בשוגג והשתמשה רק בקנאביס כתרופה רק כשהיא היתה באריזונה, שם מריחואנה רפואית היא חוקית.

התובע, ניקולאי ולסנקו, טען שגרינר ארזה את שמן הקנאביס בכוונה.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


לפני תחילת משפטה ביולי, מחלקת המדינה הגדירה את הכדורסלנית כ"עצורה שלא כדין", והעבירה את תיקה לפיקוח השליח הנשיאותי המיוחד לענייני בני ערובה.

בשבוע שעבר בצעד יוצא דופן, שוחח שר החוץ האמריקני, אנטוני בלינקן, עם עמיתו הרוסי, סרגיי לברוב, וקרא לו להסכים לעסקה לפיה גרינר ופול ווילן, אמריקאי הכלוא ברוסיה בהרשעת ריגול, ייצאו לחופשי בתמורה לסוחר נשק רוסי המוחזק בידי ארה"ב, ויקטור בוט.

שיחת לברוב-בלינקן סימנה את הקשר הידוע ברמה הגבוהה ביותר בין וושינגטון למוסקבה מאז שלחה רוסיה חיילים לאוקראינה לפני יותר מחמישה חודשים.

מזכירת העיתונות של הבית הלבן, קארין ז'אן-פייר, אמרה ביום שני לכתבים כי רוסיה הגיבה ב"תום לב" להצעה של ממשלת ארה"ב, וסירבה לפרט.

פקידים רוסים לעגו להצהרות ארה"ב על המקרה, ואמרו שהם מגלים חוסר כבוד לחוק הרוסי.

הרוסים נשארו עם פני פוקר, ודחקו בוושינגטון לדון בנושא באמצעות "דיפלומטיה שקטה ללא פרסום מידע ספקולטיבי".

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE