הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
small beez
שיווק דיגיטלי מבוסס תוצאות
הופכים אותך מעוד עסק למותג מנצח! עם 20 שנות ניסיון
small beez
שיווק דיגיטלי מבוסס תוצאות
הופכים אותך מעוד עסק למותג מנצח! עם 20 שנות ניסיון
דרושים אנשי מכירות ומנהל פרוייקטורים
לאזור וושינגטון וסן פרנסיסקו, עזרה בדיור
סקר מפתיע: 40% מהדמוקרטים מודים שמפלגתם "ריסקה את הכלכלה לקרקע"
ניצנים של התפכחות דמוקרטית לאור המצב הכלכלי הבלתי-מזהיר בעליל בארה"ב, כך על פי סקר עדכני של 'רסמוסן' - והינה לפחות דבר אחד שדמוקרטים ורפובליקנים מוכנים להסכים עליו

סקר חדש של רסמוסן מצא שרוב המצביעים מסכימים עם הקביעה שהדמוקרטים הובילו את הכלכלה "להתרסקות ישירות לתוך הקרקע", כשקרוב ל-40% מהמצביעים הדמוקרטים בעצמם מסכימים שזהו המצב.

הסקר מצא כי 85% מהרפובליקנים מסכימים עם הצהרתו של מנהיג המיעוט בסנאט, מיץ' מקונל, כי "הדמוקרטים ירשו כלכלה שנועדה לקאמבק היסטורי, והריצו אותה מיידית ישר לתוך האדמה".

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשוביםאבל הממצא המדהים ביותר הוא שרוב מוחץ של 57% מהמצביעים הבלתי מפלגתיים (עצמאיים) מסכימים, ואפילו 38% מהמצביעים הדמוקרטיים מסכימים כשמתוכם 23% ש'מסכימים מאוד' עם קביעה זו.


הסקר עוד מצא שרוב של 62 אחוזים מאמינים שכלכלת ארצות הברית נמצאת במיתון, וזאת למרות מאמצי הדמוקרטים הנואשים להגדיר מחדש ''מה זה מיתון'' אומר, כאשר רק 23 אחוזים סברו שאין כרגע מיתון.

כמעט מחצית (47 אחוז) מהמצביעים הדמוקרטים אמרו גם הם שהכלכלה נמצאת במיתון.


כשאנו בדרכנו לבחירות האמצע הנמצאות מעבר לפינה, נראה כי אחוז עצום מהמצביעים הדמוקרטים מאמינים שהמפלגה שלהם הרסה את הכלכלה - נושא שלדעתם הינו אחד משלושת הנושאים המובילים בסדר העדיפויות שלהם.

 

 

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE