הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
דרושים אנשי מכירות ומנהל פרוייקטורים
לאזור וושינגטון וסן פרנסיסקו, עזרה בדיור
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
סגן נשיא ארה"ב לשעבר: "טראמפ פחדן, הוא יודע שהפסיד בבחירות"
דיק צ'ייני לא חסך במילים או בביקורת בסרטון הקצר שפורסם שבוע, במהלכו האשים שטראמפ "ניסה לגנוב את הבחירות האחרונות באמצעות שקרים ואלימות...גבר אמיתי לא היה משקר לתומכים שלו"

סגן נשיא ארצות הברית לשעבר, דיק צ'ייני, תקף בחריפות את דונלד טראמפ, אותו הוא כינה "פחדן" ו-"האיום הגדול ביותר" שידעה המדינה.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


סגן הנשיא לשעבר צ'ייני ובתו, חברת הקונגרס ליז (צילום: Getty Images)

 

"במהלך 246 שנותיה של ארצות הברית, מעולם לא היה אדם אחד שאיים יותר על הרפובליקה שלנו מאשר דונלד טראמפ", אמר צ'ייני בן ה-81 בסרטון קצר שפורסם בחשבון הטוויטר של בתו, חברת הקונגרס הרפובליקנית ליז צ'ייני, "הוא ניסה לגנוב את הבחירות האחרונות באמצעות שקרים ואלימות, כדי שיישאר בתפקיד לאחר שהבוחרים דחו אותו".

צ'ייני, שהיה סגנו של ג'ורג' בוש הבן, המשיך במתקפה ואמר: "[טראמפ] פחדן, גבר אמיתי לא היה משקר לתומכים שלו. הוא הפסיד בבחירות, והפסיד בגדול. אני יודע את זה, הוא יודע את זה ועמוק-עמוק, אני חושב שרוב הרפובליקנים יודעים זאת".

 

 

בהמשך, צ'ייני שיבח את בתו, שמתמודדת בפריימריז של המפלגה מול מועמד שזכה לתמיכת טראמפ: "אשתי לין ואני גאים בבת שלנו, שעומדת לצד האמת, עושה את הדבר הנכון ומכבדת את השבועה שלה לחוקה - בתקופה שבה רבים במפלגה שלנו מפחדים לעשות זאת".

"ליז חסרת פחד, והיא מעולם לא בורחת מקרב. היא לא תעשה דבר חשוב יותר מאשר להוביל את המאמצים למנוע מדונלד טראמפ להתקרב בשנית לחדר הסגלגל, והיא תצליח".

 

צ'ייני בסרטון שהופץ השבוע ברשתות החברתיות

 

ליז צ'ייני, שכאמור בימים אלו מתמודדת על קדנציה רביעית כנציגת מדינת ויומינג, היא אחת מחברי המפלגה הרפובליקנית הבודדים שהצביעו בעד הדחת טראמפ בעקבות הסתערות תומכיו על גבעת הקפיטול בתגובה להפסד בבחירות.

צ'ייני אף משמשת כסגנית יו"ר ועדת החקירה שהוקמה בבית הנבחרים, והיא אחת הקולות היחידים במפלגתה שמוכנים לבקר את טראמפ. כך לדוגמה, במהלך עימות שנערך בחודש שעבר (בפריימריז של המפלגה), היא ביקרה את טראמפ ובכירי המפלגה על מה שמכונה "השקר הגדול" - הטענה לפיה הבחירות נגנבו ע"י הדמוקרטים.

"אם נסכים לקבל את השקרים של דונלד טראמפ, אם נאמר לתושבי ויומינג שמשהו שנכון אינו כזה, בקרוב נמצא את עצמנו ללא המבנה הבסיסי והמסגרת של הרפובליקה החוקתית שלנו", היא אמרה.

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE