הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
דרושים אנשי מכירות ומנהל פרוייקטורים
לאזור וושינגטון וסן פרנסיסקו, עזרה בדיור
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
לוס אנג'לס: מועצת העיר דחתה הצעת חוק שתחייב בתי מלון לשכן הומלסים
על אף שההצעה נפלה ברוב מוחץ, הצעת החוק תעלה להצבעה בקרב תושבי עיר המלאכים לקראת שנת 2024. חבר המועצה ג'ו בוסקנו: "זו אחת מהצעות החוק הטיפשות ביותר שהוגשו במהלך העשור שלי במועצה"

מועצת עיריית לוס אנג'לס דחתה הצעת חוק שנויה במחלוקת, במסגרתה בתי מלון בעיר יחוייבו לדווח על בסיס יומי בנוגע לחדרים ריקים כדי לאפשר לאכלס בהם חסרי בית. כעת, ההכרעה הסופית בנושא תעבור לתושבים.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


מאהל אוהלים בלוס אנג'לס, מוקדם יותר השנה (צילום: Getty Images)

 

הצעת החוק הוגשה ע"י ארגון "Unite Here" המקומי אשר מייצג יותר מ-30 אלף עובדים בתעשיית המלונות של קליפורניה - כמות חתימות שחייבה את המועצה לקיים הצבעה בנושא.

כאמור, במסגרת הצעת החוק, כלל בתי המלון יחוייבו לדווח בכל יום, עד השעה 2:00 בצהריים, על כמות החדרים הריקים בנכס. לאחר מכן, חסרי בית יוכלו להיכנס לאותם חדרים פנויים באמצעות שוברים ממשלתיים (כלומר, על חשבון משלם המסים).

"לבתי המלון לא יתאפשר לסרב לקבל חסרי בית שמשתתפים בתוכנית, שטרם קיבלה אישורים תקציביים", נכתב בהצעת החוק.

 

אחת מהצעות החוק "הטיפשות ביותר" שהוגשה במהלך הכהונה של חבר מועצת העיר ג'ו בוסקנו (צילום: Getty Images)

 

אתמול (שישי) מועצת העיר קיימה הצבעה בנוגע להצעת החוק, במהלכה רק אחד מחבריה הצביע בעדה, כאשר 11 נציגים נוספים הצביעו נגד. עם זאת, הצעת החוק לא בוטלה באופן סופי, שכן היא תעלה להצבעה בקרב הציבור הכללי ב-2024.

ג'ו בוסקנו, חבר במועצת העיר, כינה את הצעת החוק כ"טיפשה ביותר" שהועלתה במהלך עשר שנותיו במועצה: "מכל האפשרויות העומדות בפנינו כפתרון למשבר ההומלסים, זו הגרועה ביותר", הוא אמר.

עוד הסביר בוסקנו שהצעת החוק "רק תפגע בתעשיית התיירות שעליה הכלכלה המקומית נשענת, ועוד בתקופה שבה אנחנו נערכים לארח את האולימפיאדה. בפועל, [הצעת החוק] הופכת את עובדי בתי המלון לעובדים סוציאליים".

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE