הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
בשל שיטפונות: כאלף אנשים תקועים בפארק לאומי בדרום קליפורניה
כחמש מאות עובדים בפארק הלאומי עמק המוות אינם יכולים לעזוב את המקום, וזאת בנוסף לכמות זהה של מבקרים, לאחר יממה גשומה במיוחד. למרבה המזל, עד כה לא דווח על נפגעים

הפארק הלאומי עמק המוות (Death Valley National Park) שבדרום קליפורניה הודיע אתמול (שישי) על סגירתו בעקבות שיטפונות שפקדו את האזור, ובעקבות כך קרוב לאלף בני אדם תקועים במקום.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


עשרות כלי רכב ניזוקו במהלך השיטפונות

 

"כל הכבישים המובילים אל הפארק הלאומי ומחוצה לו נסגרו ויישארו סגורים עד שצוות הפארק יכול לבחון את מידת הנזק שנגרם בעקבות השיטפונות", נכתב בהודעת שירות הפארקים הלאומיים של ארצות הברית, הגוף שאחראי על תפעולו של האתר הפופולרי.

בשירות הפארקים הוסיפו שישנם כ-500 מבקרים במקום, וזאת בנוסף ל-500 עובדים, שאינם יכולים לעזוב בשל השיטפונות וההחלטה לסגור את הכבישים. למרבה המזל, עד כה לא דווח על נפגעים.

"למרות הסגירה, היו כמה מבקרים שבחרו לנסות ולצאת מהפארק הלאומי באופן עצמאי", הסבירה אבי ויינס, דוברת שירות הפארקים, "אין לנו כל כוונה לעצור אנשים שמנסים לצאת".

 

כלי רכב נוסף שניזוק

 

על אף שלא דווח על נפגעים, נכון לערב יום שישי נמסר כי עשרות מכוניות - ככל הנראה למעלה מ-50 - ניזוקו ונתקעו בשל השיטפונות.

בשירות הפארקים הלאומיים הוסיפו שביממה האחרונה דווח על כ-3.70 ס"מ של גשמים, קצת פחות מהשיא היומי הקיים שעומד על 3.73 ס"מ.

מוקדם יותר הקיץ, תושב דרום קליפורניה נמצא ללא רוח חיים בלב הפארק הלאומי לאחר שככל הנראה נתקע עם מכוניתו והלך ברגל בחום הכבד ששרר באזור באותם ימים. לפי הודעת רשויות החוק, גופתו של דיוויד קלר בן ה-67 נמצאה בסמוך לכביש בפארק הלאומי ביום שלישי ה-14 ביוני. מטיילים מצאו את הגופה והזעיקו את כוחות ההצלה, שנאלצו לקבוע את מותו.

איש לא דיווח על קלר כנעדר, אולם עובד בפארק נזכר שראה כלי רכב באחד ממגרשי החנייה במהלך המשמרת שלו כשלושה ימים לפני מציאת הגופה. בתוך זמן קצר החוקרים הבינו שמדובר במכוניתו של קלר, וכאמור הבלשים סבורים שהמכונית נתקעה ללא דלק, ועל כן קלר ניסה להגיע לתחנת דלק ברגל.

לפי שירות מזג האוויר הלאומי, באותם ימים דווח על טמפרטורה גבוהה במיוחד באזור עמק המוות - כ-120 מעלות פרנהייט (48.8 מעלות צלזיוס).

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE