הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
דרושים אנשי מכירות
באזור סן פרנסיסקו וסן חוזה, עזרה בדיור
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
קלואי קרדשיאן חוטפת ביקורת על האימהות ובוחרת להגיב
כוכבת הריאלטי פרסמה לאחרונה בעמוד האינסטגרם הרשמי שלה תמונות בהן היא חוגגת במסיבת יום ההולדת של ביונסה, בעקבותן קיבלה לא מעט תגובות ביקורתיות שהאשימו אותה בהזנחת ילדיה. אך הפעם קלואי לא נשארה חייבת וענתה

כוכבת הריאלטי קלואי קרדשיאן עומדת במרכזה של מתקפה חדשה, הפעם, המעריצים והעוקבים מאשימים אותה בהזנחת ילדיה. הסיבה? תמונות שפרסמה בעמוד האינסטגרם האישי שלה, בהן היא נראית חוגגת ביום הולדתה של ה-41 של ביונסה שנערכה לאחרונה. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


״מתי את נמצאת עם הילדים שלך?״, ״יש לך בכלל זמן לבלות עם הילדים?״, ועוד, הן רק חלק מהתגובות להן זכתה הכוכבת. הפעם, בניגוד לביקורות רבות להן זוכה קלואי לאורך השנים, החליטה לענות וכתבה בעוקצנות: ״אני מבלה עם הילדים שלי כאשר הם ערים, חמודים״. 

אך כאן הסיפור לא הגיע לסיומו. התגובות הלא נעימות מצד הגולשים, זכו אף להתייחסות מצד שאר אחיות המשפחה וגם מאימה של קלואי, קריס ג׳נר, אשר כולן טענו כי מדובר על שיימינג לכל דבר ועניין. כזכור, רק לפני חודש הפכה קלואי לאמא לשניים, בעזרתה של אם פונדקאית, יחד עם בן זוגה לשעבר, טריסטן תומפסון.

כידוע, השניים ניהלו מערכת יחסים מורכבת במיוחד, שכללה לא מעט פרידות, חזרות, וכמובן בגידות רבות מצידו של תומפסון. השערורייה האחרונה הגיע אף היא מצידו, כאשר נחשף שהכניס להריון אישה איתה ניהל רומן בזמן שהיה בזוגיות עם קלואי. זמן קצר לאחר מכן, כפי שניתן היה לצפות, קלואי בחרה לשים סוף לזוגיות. 

זוהי לא הפעם הראשונה בה קלואי נאלצת להגן על האימהות שלה, כאשר לפני מספר חודשים קיבלה גל של ביקורות על החלטתה להחזיק את בתה הבכורה בת הארבע על הידיים בזמן ההליכה על השטיח האדום. ״כשיש כמויות של מצלמות, רעש, אנשים ופלאשים, אני רוצה לגרום לילדה שלי להרגיש בטוחה״, הגיבה בזמנו.33% לא
67% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE