הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
דרושים אנשי מכירות
באזור סן פרנסיסקו וסן חוזה, עזרה בדיור
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
small beez
שיווק דיגיטלי מבוסס תוצאות
הופכים אותך מעוד עסק למותג מנצח! עם 20 שנות ניסיון
וודי אלן פורש מקולנוע: ״הסרט הבא יהיה האחרון שלי״
הבמאי הוותיק הכריז באופן רשמי על פרישתו מהתעשייה, והסביר כי סרטו האחרון, שיצטלם בקרוב בפריז, הוא האחרון בהחלט. לפי הדיווחים, פרישתו של אלן נובעת, בין היתר, מהאשמות נגדו אודות תקיפה מינית של בתו המאומצת, דילן פארו

וודי אלן הוא ללא ספק אחד הבמאים הגדולים בעשורים האחרונים, והודעת פרישתו הצליחה להפתיע לא מעט מעריצים וככל הנראה גם לשבור עם לבבות. לפי הדיווחים, סרטו הקרוב של אלן, שהוא גם הסרט ה-50 שלו, שעתיד להצטלם בקרוב בצרפת, בעיר פריז, הוא למעשה סרטו האחרון בהחלט.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


לדבריו של הבמאי המצליח, בכוונתו להשקיע את זמנו בכתיבה: ״באופן עקרוני הרעיון שלי הוא לא לעשות יותר סרטים, ובעיקר להתמקד בכתיבה״, אמר. לפי הדיווחים, הסרט המדובר עליו עובד כעת, הינו סרט דובר צרפתית, המתרחש בפריז, וצילומיו יתחילו תוך מספר שבועות. עוד הוסיף ואמר כי סרט זה מזכיר במידה מסוימת את סרטו הנודע, ״נקודת מפגש״.

אכן נראה כי אלן משקיע לא מעט זמן בכתיבה, כפי שציין, כאשר ספר ראשון פרי עטו יצא לאחרונה, ושמו ״אפס כוח כבידה״, הכולל אסופת סיפורים הומוריסטיים ואבסורדים. כידוע, וודי אלן הוא אחד הבמאים המשפיעים בתולדות הקולנוע, וסרטיו גרפו לא מעט תשבוחות לאורך השנים ואף הפכו ללהיטים בינלאומיין.

עם זאת, בשנים האחרונות, אלן עומד במרכז פרשה לא נעימה במיוחד, בה הוא מואשם בתקיפה מינית של בתו המאומצת, דילן פארו, כאשר הייתה ילדה. כזכור, הבמאי הוותיק נמצא במערכת יחסים ארוכה עם סון, בתה המאומצת של זוגתו לשעבר, מיה פארו. 0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE