הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
small beez
שיווק דיגיטלי מבוסס תוצאות
הופכים אותך מעוד עסק למותג מנצח! עם 20 שנות ניסיון
כוכבת ספייס גירלז חושפת: ״הותקפתי מינית רגע לפני ההופעה הראשונה שלנו״
הזמרת והכוכבת מלאני צ'יזהולם, שהייתה חלק בלתי נפרד מלהקת הבנות הבריטית המצליחה, התארחה לאחרונה בפודקאסט במטרה לקדם ספר חדש פרי עטה, וסיפרה בפעם הראשונה כי זמן קצר לפני שעלו הבנות להופעה הראשונה, הותקפה מינית

מלאני צ'יזהולם מוכרת לכולנו בתור מל סי, כוכבת להקת הבנות האייקונית, ״הספייס גירלז״. לאחרונה, החליטה לחשוף הכוכבת לשעבר, במהלך פודקאסט בו התארחה, כי הותקפה מינית לפני ההופעה הראשונה של הלהקה. את הדברים אמרה במסגרת מסע הקידום שלה לספרה החדש, שגם הוא, מדבר על המקרה המצער, ועל חייה בכלל.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


ספרה של צ'יזהולם הינו ספר אוטוביוגרפי, הפורט את חייה של הכוכבת בת ה-48, כאשר בין היתר, שם היא מדברת לראשונה על כך כי הוטרדה מינית על ידי מעסה בלילה שקדם להופעה החיה הראשונה, שהתרחשה אי שם בשנת 1997. ״זה קרה בלילה, ממש לפני ההופעה, עשינו חזרות במשך שבועות, מדידות, איפור, שיער, בגדים. הכל בשביל להתכונן לשיא״, סיפרה.

״הגענו לילה לפני המופע למלון, והחלטתי לפנק את עצמי בעיסוי במלון. מה שקרה לי שם, פשוט החלטתי להדחיק באופן כמעט מיידי. ידעתי שיש לי דברים חשובים להתמקד בהם. לא רציתי לעשות עניין. עכשיו אני מבינה שזה היה קבור בתוכי במשך שנים״, הוסיפה צ'יזהולם.

עוד סיפרה כי בהתחלה לא רצתה לשתף את החוויה הקשה בספר, אך בסופו של דבר החליטה כי מדובר על משהו שיכול לעזור לנשים אחרות להתגבר ולחשוף את הטראומה. ״בזמן שכתבתי את הספר חשבתי על זה הרבה, ואז הגעתי למסקנה שכן, זה חשוב לי לשתף את זה. להתמודד עם זה אחת ולתמיד״, סיכמה.

42% לא
58% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE