הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
דרושים אנשי מכירות
באזור סן פרנסיסקו וסן חוזה, עזרה בדיור
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
כריסי טיגן חוזרת ללידה השקטה שעברה וחושפת כי זו הייתה הפלה יזומה: ״עשיתי את זה בשביל להציל את חיי״
דוגמנית העל ואשתו של הזמר ג׳ון לג׳נד פותחת שוב את הקלפים בנוגע לחייה האישיים, וחושפת מול מיליוני העוקבים שלה כי אובדן בנה לפני שנתיים, היה למעשה הפלה שעשתה. החשיפה השנויה במחלוקת גרמה למעריצים להגיב ולגנות את הכוכבת

שנתיים לאחר שמיליוני לבבות ברחבי העולם יצאו לטרגדיה האישית של כריסי טיגן, בעקבות לידה שקטה שעברה, כעת היא חושפת בפעם הראשונה כי למעשה הייתה זו הפלה יזומה שעברה בחודש החמישי להריונה, אותה הייתה חייבת לעשות על מנת להציל את חייה. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


הכוכבת בת ה-36, שנמצאת בימים אלה בהריון מתקדם, מסבירה כי הבינה מהרופאים כי לעבור אין כל סיכוי לשרוד, וזו הייתה הדרך היחידה לפעול בה. ״סיפרתי בזמנו לכולם שעברנו לידה שקטה, כי זה מה שהרגשתי שהיה. אבל זו הייתה הפסקת הריון. לקח לי למעלה משנה להבין את זה״, כתבה.

״היה ברור שגם אני לא אשרוד עם נמשיך עם ההריון הזה. היום אני יכולה לקרוא לזה בשם - הפלה. זו הייתה הפלה לכל דבר ועניין, אבל כזו שהצליה את החיים שלי, עם תינוק שלא היה לו סיכוי לשרוד״, הוסיפה טיגן. עוד אמרה כי חוק ההפלות שבוטל בארצות הברית הוא זה שגרם לה להבין את האמת.

״ביום הזה פשוט השתתקתי. זה היה מוזר שלא הבנתי את זה עד עכשיו. הרגשתי מתוסכלת שלא אמרתי הכל מההתחלה, ושזה לקח לי יותר משנה להבין שזה מה שעברנו״, סיכמה הדוגמנית ההריונית. כאמור, חשיפהת של כריסי הצליחה לעורר את זעמם של כמה מיליוני מעריצים, שטענו כי פרסמה את הדברים בעקבות רצונה לקבל עוד פרסום.

״ידעתי שזה יקרה, ולמען האמת, כבר ראיתי אתכם בשיא שלכם. אם זה גורם לכם להרגיש טוב יותר, מעולה. לי זה לא גורם להרגיש רע יותר״, הגיבה טיגן. 

84% לא
16% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE