הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
דרושים אנשי מכירות
באזור סן פרנסיסקו וסן חוזה, עזרה בדיור
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
מבולבל? לאחר שהודיע על פרישה וודי אלן חוזר בו
הבמאי המצליח שאמר ממש לפני ימים מספר כי בכוונתו להפסיק לעשות סרטים ולהקדיש את כל זמנו לכתיבה, חוזר בו מהצהרתו, ומסביר: ״מעולם לא אמרתי שאני מעוניין לפרוש מעשיית סרטים״

רק אתמול סיפרנו לכם כי הבמאי הוותיק והמוערך, וודי אלן, הכריז באופן רשמי ופומבי על פרישתו מתעשיית הקולנוע. כעת, נראה כי החליט לחזור בו מהחלטתו. ״וודי אלן מעולם לא אמר כי הוא פורש. הוא בסך הכל אמר שהוא שוקל לפרוש מעשיית סרטים שמגיעים ישירות אל שירותי הסטרימינג, דבר שלא גורם לו הנאה״, נמסר מטעמו.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


״אלן הוא מעריץ ענק של חווית הקולנוע, ונכון לעכשיו, אין לו כל כוונה לפרוש. למעשה, הוא מאוד מתרגש לקראת סרטו החדש, שצילומיו יתחילו ממש בקרוב״, נאמר. כידוע, מדובר על סרטו ה-50 של וודי, שאמור להתרחש כולו בפריז. כזכור, זוהי לא הפעם הראשונה שהבמאי מבטא מחשבות על פרישה.

לפני מספר חודשים סיפר בראיון אישי כי הריגוש שלו מעט הלך לאיבוד. ״פעם, כשעשיתי סרטים, הסרט היה מגיע לבתי הקולנוע בכל רחבי המדינה. היום סרט מקבל רק כמה שבועות, ואז הוא נוחת בסטרימינג. זה לא מהנה בשבילי״, אמר בזמנו. 

לפי הדיווחים, בשנים האחרונות אלן אינו עובד בארצות הברית, זאת בעקבות ההאשמות של בתו המאומצת, דילן פארו, בגין תקיפה מינית. לפני שנה וחצי, שבר אלן שתיקה, והגיב לראשונה על הפרשה: ״זה מגוחך. למה שמישהו בן 57, נטול עבר פלילי, יתקוף לפתע ילדה בת שבע? אני מאמין לדילן שהיא מאמינה לזה. היא לא ממציאה. היא מאמינה לעצמה״.50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE