הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
קליפורניה: גבר רצח אישה עם מספריים, הרג את הכלב שלה העלה את דירתה באש
בן ה-52 יצא עם בת ה-58, אך לאחר תקופה די קצרה הוא החליט לרצוח אותה ואת כלבה שמסוג יורקשייר טרייר. אז, כדי להעלים ראיות, הוא שרף את הבית

תושב קליפורניה נמצא אשם כי בשנת 2019 הרג אישה איתה יצא במשך זמן קצר, לאחר מכן הרג את הכלב שלה - ואז הצית את הדירה שלה בפומונה.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


 

שאומון וויאן טיינר בן ה-52, תושב אינגלווד, נמצא אשם בסעיף אחד של רצח מדרגה ראשונה עם מספריים ככלי הרצח, אכזריות לבעל חיים והצתה של מבנה מיושב - כך מסר ביום שני משרד התובע המחוזי של מחוז לוס אנג'לס. 

רוני סו וול בת ה-58 היא הקורבן, שנרצחה ב-16 במרץ 2019. הרשויות גילו את גופתה יומיים לאחר שנדקרה, בעקבות אזעקת שריפה שהופעלה בביתה בשדרות בוניטה בסביבות השעה 6:00 בבוקר, והקפיצה את כוחות הכיבוי למקום.

בתוך הבית נמצאו שרידיה של וול יחד עם בנטלי, הכלב שלה מסוג יורקשייר טרייר. 

גורמים שונים פתחו בחקירה, ובודקים רפואיים גילו כי וול - שגרה בקומה השלישית של קהילת מגורים עבור מבוגרים - הותקפה פיזית ונדקרה. אז, החוקרים גילו כי בת ה-58 יצאה למשך תקופה קצרה עם בן ה-52, מה שהוביל את המשטרה אליו.

התובעים טוענים כי טיינר חיטט בדירה לאחר שרצח את וול והכלב שלה, ככל הנראה כדי למצוא שלל כלשהו, ואז הצית את האש ונמלט במכונית שלה. 

"רצח של קורבן חף מפשע הוא טרגדיה חסרת טעם", אמר התובע המחוזי ג'ורג' גאסקון. "זה מוביל לכאב לב וכאב מתמשך עבור החברים, המשפחה והקהילה של הקורבנות. מעשיו של הנאשם בתיק זה היו אכזריים ומושחתים".

 

9% לא
91% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE