הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
בנז׳מין וואזן בראיון אינטימי: ״שחקן צריך להיות מסתורי, לגרום לבמאים לחלום עליו״
השחקן הצרפתי הנחשק שהולך ותופס תאוצה מייצג גל חדש של שחקנים צעירים שחולמים ובגדול. בראיון חדש לקראת סרטו החדש, ״אשליות אבודות״ הוא מספר כי הוא לא מגביל עצמו רק לקריירת משחק. ״יש עוד המון תחומים באמנות שבא לי לגלות״

השחקן הצעיר בנז׳מין וואזן הפך בשנים האחרונות לאחד השחקנים הלוהטים, המסקרנים והמבוקשים בתעשיית הקולנוע הצרפתי, וכעת הוא עושה את צעדיו הראשונים בקריירה בינלאומית, שנראה שהולכת ותופסת תאוצה בחודשים האחרונים. בראיון אינטימי הוא מדבר על ההצלחה, הבחירות, והחלומות.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


בסרט החדש בכיכובו, ״אשליות אבודות״ משחק וואזן בחור צעיר המנהל רומן עם אישה מבוגרת ממנו בכמה עשרות שנים. ״גם בחיים הפרטיים לא אכפת לי מפערי גיל. האפשרות לקבל אהבה היא יפה בעיניי, לא משנה באיזה גיל״, אמר הכוכב הצעיר.

עוד סיפר כי אין לו בעיה כלל לצלם סצנות מין, הן עם גברים והן עם נשים. ״אני נהנה מהסצנות האלו. הייתי שמח לעשות סרטים רומנטיים עוד ועוד. זה ממש מגניב לעבוד עליהם״, הסביר. השחקן בן ה-25 מעיד על עצמו כי הזדהה עם דמותו בסרט, מה שגרם לו ליהנות במיוחד מהצילומים. 

״הוא מאוד קרוב למי שאני במציאות. הוא אמן צעיר, עובר לפריז, ומנסה למצוא את עצמו. זו החוויה שלי כעת, במגוריי בפריז״, סיפר. עוד הוסיף וחשף כי הוא לא פעיל ברשתות החברתיות המוכרות, כגון אינסטגרם ופייסבוק. ״יש לי משהו מסוים, ואני לא משתמש בשם האמיתי שלי. אני גם לא מתראיין הרבה. אני מקפיד להישאר בפן המקצועי״, אמר. ״מבחינתי שחקן צריך להיות מסתורי, לגרום לבמאים לחלום עליו״, סיכם.

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE