הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
״הבנתי שדברים לא צריכים להיות כך״: מתיו מקונוהיי חושף כי עבר הטרדה מינית
השחקן ההוליוודי המבוקש סיפר לאחרונה בפעם הראשונה על טראומות מיניות שעבר בתקופת הנעורים שלו, אשר עיצבו את התנהגותו בתוך מערכות יחסים וביחסים אינטימיים עם נשים בפרט. ״ההורים שלי לימדו אותי להתנהג כראוי לנשים״, אמר

הוא נחשב לאחד השחקנים הכי מבוקשים בביצה ההוליוודית, אך מסתבר כי כמו פעמים רבות, לא כל הנוצץ זהב, וגם הכוכב מתיו מקונוהיי עבר רגעים לא פשוטים בחייו, ולדבריו, אף טראומות שעיצבו את חייו הבוגרים ומערכות יחסים עם נשים בפרט. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


זוכה האוסקר התראיין לאחרונה וסיפר כי הוריו מאז ומתמיד הדריכו אותו כיצד להתייחס כראוי לאישה, ולתת כבוד למרחב שלהן. ״אבא שלי תמיד אמר לי להיות קשוב לרצונה של האישה. ותמיד להפסיק אם היא מבקשת. כשהייתי מצבים מהסוג הזה, תמיד ידעתי לעצור״, סיפר.

עוד חשף לראשונה כי אותם דברים שאביו אמר לו, עזרו לו כאשר עבר בעצמו הטרדה מינית, למרות שהדבר היה קשה במיוחד עבורו, ולדבריו, לקח לו זמן לחזור ולעמוד על רגליו ולנהל מערכת יחסים יציבה ובריאה. ״ידעתי בזמנו שזה לא תקין, שלא כך דברים צריכים להיראות״, אמר מקונוהיי.

עוד הוסיף וסיפר כי למרות ההתעללות המינית שעבר, הבטיח לעצמו לא לתת לזה לנהל את חייו ולפחד ממערכות יחסים. ״אני לא מתכחש לזה שהדבר הקרה. אבל אני לא מאפשר לזה להיות נטל על חיי, לנהל אותי, ולהשפיע על האופן בו אני מתנהל עם אנשים״, סיכם.

34% לא
66% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE