הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
FTX: השותפה הבכירה של סם בנקמן-פריד פרסמה בלוג על מזוכיזם, פוליאמורה, ויצירת 'הרמון מין בסגנון סיני אימפריאלי'
הצצה לעולמה החולני והמעוות של מספר 2 ב-FTX שעמדה בראש קרן אלמדה והיתה מהמוציאים לפועל של הונאת הקריפטו הגדולה בהיסטוריה

מנכ"לית Alameda Research, קרוליין אליסון, כתבה פוסטים ''גרפיים'' בבלוג על פוליאמוריה ומזוכיזם לפני ההתפרקות של קרן הגידור הקריפטוגרפית שלה FTX.

אליסון - שיצאה עם מייסד FTX, סם בנקמן-פריד - כתבה בגילוי לב על "הגיחה לפולי" שלה בחשבון ה-Tumblr שנמחק בפברואר 2020, לפי ה-Daily Mail.

הפוסט - יחד עם סדרה של ערכים מיניים אחרים - נחשף ימים ספורים לאחר ש-CoinDesk טענה שאליסון, בת ה-28, ובנקמן-פריד, בן ה-30, היו חלק מ"חבורת שותפים" של 10 אנשים שניהלה את הפעילות עבור FTX ואלמדה מפנטהאוז יוקרתי באיי הבהאמה. CoinDesk טענה שהקבוצה "נמצאת, או הייתה בעבר, בקשרים רומנטיים אחד עם השני", כולל שמועות עיקשות על אורגיות שהתנהלו בין עשרת המנהלים.  

"כשהתחלתי את הגיחה שלי לפולי, חשבתי על זה כעל פריקה רדיקלית מהעבר המסורתי שלי", כתבה אליסון לכאורה ב-Tumblr.

"אבל הגעתי להחלטה שהסגנון המקובל היחיד של פולי מאופיין בצורה הטובה ביותר כמשהו כמו 'הרמון סיני אימפריאלי'".

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


בוגרת סטנפורד המשיכה, "לכולם צריך להיות דירוג של השותפים שלהם, אנשים צריכים לדעת איפה הם נופלים בדירוג, וצריכים להיות מאבקי כוח אכזריים להגיע לדרגים הגבוהים יותר". הפוסט בבלוג היה אחד מני רבים שבהם אליסון הביעה דעתה על חיי המין והתשוקות המיניות שלה. לא ברור אם היא היתה במערכת יחסים פוליאמורית עם בנקמן-פריד אך הוא אישר לאחרונה שהם נפרדו לאחר תקופת היכרות בלתי מוגדרת. בינתיים, ב-Tumblr שלה, אליסון כביכול כתבה ערכים על תשוקותיה המיניות.

"אני פחות נהנתנית ויותר מזוכיסטית. אני נהנית מאוד מלעשות דברים קשים, לא נעימים, מכבידים פיזית או כואבים רגשית", כתבה לכאורה המנכ"לית המקורזלת.

בערך נפרד, היא הכריזה שההתבגרות במאה ה-21 אינה זמן טוב לסקס, כי היא: "נולדה מאוחר מדי בשביל ללדת עשרה ילדים, ומוקדם מדי בשביל לקבל אורגיות בארבעה מימדים".

ובפוסט אחר, כשהיא מונה דברים שלדעתה "חמודים" לגברים, היא רשמה "כוח מספיק כדי לגבור עליך" ו"שליטה ברוב הממשלות העולמיות הגדולות".

בחשבונה היו לכאורה גם ערכים בהם חוות דעתה על עניינים פיננסיים. "לא נכנסתי לזה כמאמינת קריפטו אמיתית. זה בעיקר הונאות וממים כשמגיעים לזה", ה"דיילי מייל" מצטט אותה בפוסט אחד. על הקריסה הפיננסית של 2008, היא כביכול הצהירה: "אני לא יכולה לחשוב על מישהו מעורב שגורם לי לחשוב 'כן מה שהאדם הזה עשה צריך להיות לא חוקי ולהביא לכלא לתקופה ארוכה'".

היא הוסיפה: "אני חושבת שהאינסטינקט הראשון של אנשים הוא להגיב לדברים האלה עם 'הרבה דברים רעים קרו, אנחנו צריכים להפוך את הכל ללא חוקי כדי שזה לא יקרה שוב' כשהבעיה היא באמת בלגן מסובך של תמריצים שגויים".

הערכים בבלוג מקבלים רמה חדשה של משמעות בעקבות הקריסה האחרונה של FTX ושל Alameda Research. נראה שבנקמן-פריד - שמסתתר באיי בהאמה - מעביר כעת את האשמה על אליסון על קריסת FTX.

בינתיים, היא גם הגיעה לכותרות על כך שדיברה על "שימוש רגיל באמפטמין" בשרשור בטוויטר באפריל 2021

29% לא
71% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE