הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Small Biz Web Design Studio
שיווק דיגיטלי מבוסס תוצאות
הופכים אותך מעוד עסק למותג מנצח! עם 20 שנות ניסיון
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
פרישה זמנית: כריס המסוורת׳ לוקח הפסקה ממשחק וזו הסיבה
כוכב הסרט ״תור: אהבה ורעם״ והשחקן ההוליוודי המצליח והמבוקש הודיע באופן רשמי לאחרונה כי הוא נאלץ לקחת הפסקה מקריירת המשחק שלו, זאת לאור אבחנה בריאותית מדאיגה

בזמן שהיה בשיאם של צילומים לסדרה חדשה, גילה השחקן כריס המסוורת׳ כי הוא בעל נטייה גבוהה לחלות במחלת האלצהיימר. לפי דבריו של הרופא של הכוכב, הסיכוי שלו לחלות גדול פי שמונה מהאדם הממוצע. לאחר הגילוי הדרמטי, הודיע המסוורת׳ כי החליט לקחת הפסקה ממשחק.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


״אמנם לא הגשתי עדיין מכתב התפטרות רשמי, אבל האבחנה הרפואית שקיבלתי לאחרונה גרמה לי לרצות לקחת הפסקה ממשחק״, כתב. עוד הוסיף ואמר כי כעת הוא מתכנן לבלות את רוב זמנו עם משפחתו, כלומר עם אשתו והילדים.

את האבחנה קיבל במסגרת סדרה חדשה בה הוא מככב, במהלכה הוא בוחן דרכים חדשות לחיות טוב יותר ולהאריך את תוחלת החיים. באחד הפרקים האחרונים, נפגש המסוורת׳ עם רופא וקיבל לראשונה את האבחנה הדרמטית, שכאמור, שינתה את חייו, לפחות לעת עתה. 

את הגן אותו הוא נושא, אשר מגביר את הסיכוי שלו לחלות במחלת האלצהיימר קיבל מהוריו בתורשה. הגילוי הזכיר לשחקן את סבו, שחלה אף הוא במחלה. ״הוא לא זכר הרבה. התבלבל המון, בעיקר עם השפה ההולנדית שהיא שפת אימו, ואנגלית״, סיפר. 

עוד סיפר המסוורת׳ כי דיסני פלוס הציעה לו לגנוז את הפרק המדובר בו הוא מקבל את האבחנה, אך הוא התעקש כי הפרק ישודר. ״היה לי חשוב שאנשים יראו את זה, בתקווה שזה יעודד אותם לדאוג יותר לעצמם. חשוב לזכור שיש צעדים לנקוט, וזה משמח ומעודד״, סיכם. 

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE