הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
קתרין זיטה ג׳ונס חוגגת 22 שנות נישואים: ״אני מודה כל יום על כך שבחרתי באיש הנכון״
הכוכבת והשחקנית הנשואה למייקל דאגלס כבר למעלה משני עשורים עדיין מאוהבת מעל הראש, מודה כל יום לכוכבים, ומברכת את היום בו נפגשו. לכבוד חגיגות יום הנישואים של השניים, הגיע ג׳ונס לראיון אינטימי ורומנטי במיוחד

הם ללא ספק אחד מהזוגות הכי ותיקים ויציבים בביצה ההוליוודית, והנה לאחרונה אף חגגו 22 שנות נישואים. אנו כמובן מדברים על קתרין זיטה ג׳ונס ומייקל דאגלס. צמד השחקנים ציין את התאריך הרומנטי ברשתות החברתיות כאשר דאגלס כתב: ״יום נישואים שמח קתרין אהובתי. אני אוהב אותך כל כך״. ואילו ג׳ונס כתבה: ״22 פלוס יום. הכל נמצא בפרטים הקטנים. אוהבת אותך, יום נישואים שמח״.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


כידוע, ג׳ונס היא אחת השחקניות המבוקשות בביצה, וכעת היא צפויה לככב בסדרה החדשה ״וונסדיי״, אשר עוקבת אחר משפחת אדאמס. לפני מספר ימים, הגיעה הכוכבת לפרמיירה שהתרחשה בלוס אנג׳לס, כשהיא מלווה בבנה הבכור, דילן. שם התראיינה וציינה כי היא חוגגת 22 שנות נישואים. ״היה לי מזל אדיר. אני מודה כל יום על כך שבחרתי באיש הנכון. הוא בעל נפלא, אבא מושלם, ושחקן נהדר״, אמרה.

כידוע, לבני הזוג שני ילדים משותפים, דילן וקאריס. הם הכירו בשנת 1996, בזמן שדאגלס היה אחד הכוכבים הכי מבוקשים בהוליווד ואילו ג׳ונס הייתה רק שחקנית צעירה בת 27 ובתחילת דרכה. על השידוך בין השניים אחראי השחקן אנטוניו בנדרס, שהרגיש כי הם בהחלט יכולים להתאים, והוא אכן צדק.

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE