הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Law Office Of Yoni
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
טרנטינו נגד סרטי מארוול: ״אני לא מת עליהם״
הבמאי המצליח מתח לאחרונה ביקורת נוקשה נגד סרטי מארוול ואמר כי הכוכבים האמיתיים בסרטים הם הדמויות עצמן ולא השחקנים. ״לפעמים שחקנים פשוט הופכים להיות מפורסמים רק בגלל שהם משחקים בסרט כזה או אחר. אני לא מבין את זה״, אמר

טרנטינו שובר שתיקה ומצטרף לחברו ולקולגה שלו, סקורסזה, ומותח ביקורת על סרטי מארוול. דבריו של הבמאי מגיעים לאחר שכוכב הסרט ״שאנג צ׳י ואגדת עשר הטבעות״, סימו ליו, צייץ ואמר כי אין לאף אחד זכות להתנשא עליו או על אף אחד אחר, זאת לאחר ששמע את טרנטינו אומר כי הוא לא אוהב את הסרטים המדוברים ואף לא מעריך אותם.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


כעת, בראיון חדש מסביר טרנטינו את דבריו. ״אמרתי שאני לא מת על הסרטים של מארוול, אבל אני גם לא שונא אותם. כשהייתי ילד אספתי חוברות קומיקס של מארוול. אהבתי אותן. היום, כשאני כמעט בן שישים, אני כבר פחות מתלהב מזה״, אמר. 

עוד הוסיף ואמר כי להרגשתו הכוכבים האמיתיים בסרטים הם הדמויות עצמן ולא השחקנים. ״חלק מהשחקנים פשוט הופכים מפורסמים רק בגלל שאתם משחקים דמות כזו או אחרת. הם לא כוכבי קולנוע. אני לא הראשון שאומר את זה״.

סימו ליו הגיב גם לזה וכתב: ״אם הדרך היחידה להפוך לכוכב קולנוע הייתה דרך סרטיו של טרנטינו בחיים לא הייתי מקבל הזדמנות לשחק בתפקיד ראשי בסרט של למעלה מ-400 מיליון דולר. אני גאה לעבוד עם אולפני מארוול, שמציעים גיוון אתני ומעצימים אנשים בקהילות בכל העולם״.

35% לא
65% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE