הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
החשוד בביצוע הרצח במועדון הלילה ההומוסקסואלי בקולורדו מזדהה כאדם "לא בינארי", משתמש בלשון פנייה 'הם' (They)
למרות שהרפובליקנים (איכשהו) הואשמו בליבוי הלהבות שהובילו לטרגדיה הנוראית בקולרדו, נראה כי מבצע הטבח הוא דווקא אדם א-בינארי

אנדרסון לי אולדריץ', החשוד ברצח חמישה בני אדם ופציעת לפחות 18 אחרים במהלך סוף השבוע במועדון לילה של קהילת ה-LGBTQ בקולורדו, מזהה את עצמו כאדם לא בינארי ומשתמש בלשון פניית 'רבים' של "הם", לפי תביעה שהוגשה נגדו לבית המשפט ביום שלישי.

 

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


אולדריץ', בן ה-22, ניצב בפני אישומי רצח ופשעי שנאה מרובים בשל הירי שאירע בסוף השבוע שעבר.

עם זאת, הסנגור הציבורי שלו חשף כי הוא "א-בינארי". בנוסף לכינויי 'הם', אולדריץ' מכונה גם "Mx. אולדריץ'" בהגשת בית המשפט, ולא Mr כמו כל זכר רגיל. "אנדרסון אולדריץ' הוא לא בינארי", נכתב בהערת שוליים בהגשת כתב האישום. "הוא משתמש בכינויי 'הם', ולמטרות כל ההגשות הפורמליות, יטופל כ-Mx. אולדריץ'". החדשות על זהותו המגדרית של אולדריץ' הגיעו לאחר שהדמוקרטים וחברי העיתונות התאגידית ביצעו פוליטיזציה של הירי והאשימו את הרפובליקנים בטרגדיה הלאומית. לדוגמה, בן קולינס מ-NBC טען ש"פוליטיקאים רפובליקנים" ו"מכונת הימין הקיצוני של האינטרנט" כיוונו את עצמם נגד יחידי קהילת ה-LGBTQ+ בחודשים שקדמו לירי במועדון הלילה.

כמו כן, הנציגה הדמוקרטית, אלכסנדריה אוקסיו-קורטז מניו יורק ביקרה את נציגת קולורדו הרפובליקנית לורן בוברט כמי שהניעה את היורה לבצע את הטבח.

AOC אמרה את הדברים זמן קצר לאחר שבוברט פרסמה הצהרה המגנה את האלימות במדינת הולדתה אשר היא מייצגת בבית הנבחרים.

הדמוקרטית מניו יורק מצידה המשיכה לתקוף וכתבה כי "@laurenboebert שיחקה תפקיד מרכזי בליבוי רטוריקת שנאה נגד להט"ב ושקרים נגד טראנסים תוך כדי שבילתה את זמנה בקונגרס בחסימת חוקי בטיחות הנשק ההגיוניים ביותר", לפי אוקסיו-קורטז. "'מחשבות ותפילות' אינה הדרך היחידה. יש להסתכל פנימה ולשנות. הרטוריקה של דה-הומניזציה מובילה לפעולות אנטי-הומניות, שמתורגמות במהירות לאלימות, יריות, תקיפות וגרוע מכך", הוסיפה קורטז בפוסט באינסטגרם שפרסמה כנגד בוברט תוך התעלמות מהעובדה כי היורה הוא בעצמו חלק מהלהט"ב.

אולדריץ' אמור להופיע בבית משפט וירטואלי מתוך תא כלאו ביום רביעי בבוקר על פי הדנבר פוסט.

בינתיים התקשורת הממסדית, מלבד ערוץ פוקס-ניוז טרם טרחה לתקן את הרושם הראשוני שנוצר.

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE