הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Law Office Of Yoni
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
Lalezary Law Firm
נפצעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלווה ונדאג לך לאורך כל הדרך עד לקבלת הפיצוי המקסימלי המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Lalezary Law Firm
נפצעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלווה ונדאג לך לאורך כל הדרך עד לקבלת הפיצוי המקסימלי המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Small Biz Web Design Studio
שיווק דיגיטלי מבוסס תוצאות
הופכים אותך מעוד עסק למותג מנצח! עם 20 שנות ניסיון
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Hebrew News
דרושים
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
בתוך ימים ספורים: שלושה מבוקשים בטקסס נעצרו
אחד החשודים נעצר בקליפורניה ויוסגר חזרה למדינת הכוכב הבודד, ואילו שניים נוספים נמצאו בשתי ערים גדולות במדינה ■ מאז תחילת השנה, רשויות החוק עצרו 64 אנשים שהוגדרו כ"מבוקשים ביותר", לרבות 34 עברייני מין.

שלושה מהנמלטים המבוקשים ביותר ע"י רשויות החוק בטקסס נעצרו בתוך פרק זמן של שלושה ימים מוקדם יותר החודש, כך מסרה מחלקת בטיחות הציבור (DPS).

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


אילוסטרציה

 

לפי הודעת DPS, אחד החשודים נעצר בקליפורניה, ואילו שניים נוספים נמצאו בדאלאס וסן אנטוניו. כל השלושה נעצרו בין ה-15 ל-17 בנובמבר.

הראשון, חוליאן מוריו, אותר בקליפורניה בזכות טיפ אנונימי שהגיע לרשויות החוק הפדרליות. אנשי שירות המרשלים פשטו על ביתו ועצרו אותו. מוריו מבוקש מאז דצמבר 2021 בשל שורה של עבירות חמורות הנוגעות לרצח של צעיר בן 19 בשנה שעברה, לרבות רצח, שוד בנסיבות מחמירות ועוד.

חשוד נוסף, קטרינו צ'אווס בן ה-60, נעצר בדירתו בדאלאס. ב-DPS הסבירו שהוא הוגדר כמבוקש מסוכן בחודש מאי האחרון לאחר שהפר את תנאי השחרור שלו מהכלא. בשנת 1998 ו-2005 הוא הורשע בעבירות מין בקטינות ונידון ל-40 שנה בכלא, אך שוחרר מוקדם מהצפוי בקיץ 2021.

 

שלושת החשודים שנעצרו

 

החשוד השלישי, דניא מוניוז בן ה-40, נעצר בסן אנטוניו ע"י מספר גופי אכיפת חוק - לרבות שירות המרשלים. 

 

 

בשנת 2000, מניונוז הורשע בשוד מזוין ונידון לעשר שנים בכלא, ומספר שנים לאחר מכן הורשע גם בעבירות מין בקטינה. גם הוא נידון למאסר ממושך אך זכה לשחרור מוקדם ב-2019, אבל לא נרשם למאגר עברייני מין כפי שנדרש.

מאז תחילת השנה, רשויות החוק בטקסס עצרו 64 אנשים שהוגדרו כ"מבוקשים ביותר", לרבות 34 עברייני מין.

50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE