הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
Hebrew News
דרושים
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
עובדים בחברה של קניה ווסט חושפים: ״הוא הראה לנו תמונות עירום של קים״
החברה בבעלותו של הראפר המפורסם ובעלה לשעבר של כוכבת הריאליטי קים קרדשיאן חשפו לראשונה כי ווסט נהג להראות להם תמונות וסרטוני עירום של קים על מנת לבסס את הנאמנות שלהם כלפיו

קניה ווסט וקים קרדשיאן היו אחד הזוגות המתוקשרים ויציבים בביצה ההוליוודית עד שהחליטו לפרק את החבילה. מאז, כידוע, השניים היו במשך חודשים ארוכים בהליך גירושים דרמטי ומתוקשר, שהגיע לסיום לא מזמן. אך מאז, שמם של השניים נקשר בכל פעם מחדש בעקבות דרמה כזו או אחרת.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


כעת, נחשף בפעם הראשונה כי ווסט נהג להראות לעובדים בחברה בבעלותו תמונות עירום של קים. את הבשורה המפתיעה שיתף עובד במחלקת הקריאייטיב של החברה ואמר כי ווסט הראה לו תמונת עירום של כוכבת הריאלטי במהלך ראיון עבודה אי שם בשנת 2018. ״הוא פשוט פתח את הנייד והראה לי את התמונה ואמר אשתי בדיוק שלחה לי את זה״, אמר.

בנוסף, עובדים נוספים מדווחים כי גם הם נחשפו לתכנים דומים מצידו של קניה. ״הוא פשוט לא חשש להראות לנו את זה. לדבר על כל מיני מצבים אינטימיות וכדומה. לדעתי זו היה טקטיקה של ניסיון לבסס נאמנות כלפיו ולמתוח גבולות״, הוסיף. 

כזכור, זו לא השערוריה הראשונה בה מעורב ווסט לאחרונה, כאשר לאחרונה הביע מגוון אמירות אנטישמיות והצליח לעורר סערה לא קטנה בביצה ההוליוודית. בנוסף, מקורבים לראפר אמרו כי קניה נמצא בימים אלה במצב כלכלי מורכב, זאת בעקבות ניתוק קשרים של חברות רבות אשר עבדו עימו.

76% לא
24% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE