הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Law Office Of Yoni
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Lalezary Law Firm
נפצעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלווה ונדאג לך לאורך כל הדרך עד לקבלת הפיצוי המקסימלי המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
הכירו: זו בת הזוג החדשה של פיט דיווידסון
לאחר שבועות ארוכים של שמועות אודות זוגיות חדשה ולוהטת בביצה בין הקומיקאי המצליח והדוגמנית אמילי רטאייקאוסקי, השניים עשו את הופעת הבכורה הראשונה שלהם כאשר הגיעו יחד למשחק כדורסל במדיסון סקוור גארדן ונראו מאוהבים מתמיד

זמן קצר בלבד לאחר שנפרד פיט דיווידסון מקים קרדשיאן ואילו אמילי רטאייקאוסקי התגרשה מבעלה, נראה כי השניים מצאו את דרכם זה לזרועות זו. לאחר תקופה לא קצרה של שמועות אודות רומן בין השניים, הצמד הופיע לראשונה יחד במהלך משחק כדורסל.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


כזכור, לפני מספר ימים השניים נתפסו בעדשת הפפראצי כשהם יוצאים יחד ממסעדה בניו יורק, כאשר הם מנסים להתחמק מהמצלמות. כעת, נראה כי פיט ואימלי כבר לא ממש מנסים להתחבא, והחליטו להופיע בפומבי יחד לראשונה. כאמור, השניים הופיעו יחד במשחק הכדורסל של קבוצת ניו יורק ניקס שהתרחש לאחרונה, ישבו צמודים ונראו מאושרים במיוחד.

אמנם השניים טרם אישרו את מערכת היחסים, אך מקורבים לצמד סיפרו כי הם בהחלט נמצאים בתחילתה של זוגיות, זאת לאחר שבילו יחד את חג ההודיה בארוחה חגיגית לצד חברים משותפים. כעת נותר רק לחכות לפפראצי שיאשר את הכל או להודעה רשמית מהשניים.

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE