הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
ארגון יהודי תוקף: טראמפ מכניס את האנטישמיות למיינסטרים
ההסתדרות הציונית של אמריקה גינתה את הפגישה בין הנשיא לשעבר ללאומן מכחיש השואה "שונא היהודים" ניק פואנטס. "מצרים על ארוחת הערב הידידותית עם אנטישמים שפלים"

ארגון יהודי אמריקאי, ששיבח מוקדם יותר החודש את דונלד טראמפ על תרומתו לישראל, הטיח בו הפעם על כך שנפגש עם הראפר קניה ווסט ועם הלאומן מכחיש השואה ניק פואנטס. 

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


(צילום: Shutterstock)

 

הארגון 'ההסתדרות הציונות של אמריקה', שהעניקה לנשיא לשעבר את מדליית תיאודור הרצל בטקס חגיגי ב-13 בנובמבר במנהטן, פרסמה ביום ראשון הצהרה הקוראת לטראמפ לגנות "במונחים החזקים האפשריים ביותר את שונא היהודים קניה ווסט ואת מכחיש השואה בעל העליונות הלבנה, שונא היהודים ניק פואנטס".

"אנו מצרים על העובדה שהנשיא טראמפ ערך ארוחת ערב ידידותית עם אנטישמים כל כך שפלים", נכתב בהצהרה. "הסעודה שלו עם שונאי יהודים עוזרת לתת לגיטימציה לאנטישמיות ומכניסה אותה למיינסטרים, וכולם חייבים לגנות את זה". 

טראמפ, שהכריז לפני כשבועיים כי יתמודד עבור קדנציה שנייה בבית הלבן, נפגש בשבוע שעבר עם ווסט ופואנטס בביתו שבמאר-א-לאגו בפלורידה, אך לטענתו הוא לא ידע מי זה פואנטס. עם זאת, הראפר - שהכריז גם הוא כי ירוץ לנשיאות בבחירות הקרובות - טען כי הנשיא לשעבר "ממש התרשם" מפואנטס. 

 

פואנטס (צילום: AP)

 

אחרי הסערה שהתעוררה בגלל הפגישה, הנשיא לשעבר אמר שהראפר, ששינה את שמו ל-Ye, הופיע במאר-א-לאגו לארוחת ערב וצירף ללא ידיעתו את פואנטס, וביום שבת תקף את ווסט בפוסט בפלטפורמה החברתית שלו:

"אז אני עוזר לאדם בבעיה רצינית, שהוא במקרה יה שחור, שעסקיו נחרבו ולמעשה כל דבר אחר, והוא תמיד היה טוב אלי, בכך שהסכמתי לבקשתו להיפגש במאר-א-לאגו, כדי שאוכל לתת לו 'עצה' נחוצה מאוד", כתב טראמפ. "אז, הוא מופיע עם 3 אנשים, שניים מהם לא הכרתי, השני אדם פוליטי שלא ראיתי שנים. אמרתי לו שלא כדאי לו להתמודד על התפקיד, חבל על הזמן, הוא לא יכול לנצח. ואז, הפייק ניוז השתגע!".0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE