הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Small Biz Web Design Studio
שיווק דיגיטלי מבוסס תוצאות
הופכים אותך מעוד עסק למותג מנצח! עם 20 שנות ניסיון
Small Biz Web Design Studio
שיווק דיגיטלי מבוסס תוצאות
הופכים אותך מעוד עסק למותג מנצח! עם 20 שנות ניסיון
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Hebrew News
דרושים
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Lalezary Law Firm
נפצעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלווה ונדאג לך לאורך כל הדרך עד לקבלת הפיצוי המקסימלי המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
"מזג אוויר מסוכן במיוחד": סופות טורנדו רבות בדרום מזרח ארה"ב
עשרות שעוני טורנדו הוצאו לאזורים רבים במיסיסיפי, לואיזיאנה וארקנסו - כאשר רוחות חזקות וברד בגודל כדורי פינג פונג הכו באזורים הללו וגרמו לנזק ולפציעות

מזג אוויר "מסוכן במיוחד" מורגש בארצות הברית, וביום שלישי בלילה תועדו לפחות 17 סופות טורנדו ברחבי לואיזיאנה ומיסיסיפי. כך מסר המנהל הלאומי לאוקייאנוס ואטמוספירה. 

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


 

עשרות שעוני טורנדו פורסמו עבור חלקים רבים בדרום מזרח ארקנסו, צפון ומרכז לואיזיאינה ומרכז מיסיסיפי עד השעה 2:00 לפנות בוקר שעון מקומי, שכן מזג האוויר המסוכן מביא איתו רוחות הרסניות, ברד בגודל של כדורי פינג פונג ושיטפונות בזק.

בינתיים, מרבית הסופות דווחו לי אזור בייקרס וסטינס וגם אזור ורנון, שניהם במיסיסיפי.

שירות מזג האוויר הלאומי כנה את הסופות הללו כ"מצב מסוכן במיוחד" - שהיא הרמה הגבוהה ביותר של שעוני טורנדו. מתוך 3,058 שעוני טורנדו שהוצאו במהלך השנים של 1996 עד 2005, רק 7% מהם, כלומר 216, היו מוגדרים ברמה הגבוה הזו.

 

 

ואכן הרשויות במיסיסיפי קיבלו מספר דיווחים על נזקים מבניים, כמו גם עצים רבים נפלו ונקודות חשמל נפגעו. 

"אנחנו רואים לאורך כל האזור עצים שנפלו… לבתים אנחנו רואים נזק חמור. היה רכב קאמפינג שהתהפך לגמרי על הגג שלו", אמר דילון קייטס ממשרד השריף של מחוז צ'וקטאו. "היה בית בקהילת שרווד שהגג שלו נותק לחלוטין, הסתובב ב-180 מעלות ונפל בחזרה על הבית". 

בלואיזיאנה, על פי הדיווחים, סופת טורנדו שפגעה לאורך כביש 126 ליד קלארקס, גרמה לנזק רב למספר מבנים, ולפחות שני בני אדם נפצעו כשהיו בתוך הבית שלהם במהלך הסופה. 

אמנם נראה ששיא פעילות הטורנדו נמצא כבר מאחורינו, אך מזג האוויר נותר קשה עם סופות כבדות שמביאות רוחות חזקות וכאמור ברד גדול, שיורגש גם באלבמה, טנסי, קנטקי ועוד. 

 

 

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE