הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Hebrew News
דרושים
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
אופס: קים קרדשיאן וקיילי ג׳נר בקרב חתולות תקשורתי
צמד האחיות וכוכבות הרילאטי סיפקו אתמול למאות מיליוני המעריצים שלהם קרב פומבי כאשר קיילי הצליחה לעצבן את קימי כשפרסמה תמונה שלה לובשת בגד גוף מתוך קולקציית המותג של אחותה, זאת בלי לתייג אותה או את החברה

מהצד נראה כי כל האחיות לבית משפחת קרדשיאן קרובות ומאוחדות, אך מעת לעת, ריב תקשורתי בין הבנות, בין אם ברחבי הרשת או בתוכנית הריאליטי בכיכובן, מצליח לפגום את מראית העין. הפעם, התרחש קרב תקשורתי בין צמד האחיות למחצה, קים קרדשיאן וקיילי ג׳נר צף על פני השטח, או במילים אחרות, בעמודי האינסטגרם שלהן אל מול מיליוני עוקבים ועוקבות.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


אז מה בדיוק קרה שם? לאחרונה פרסמה קיילי ג׳נר תמונה חדשה בעמוד האינסטגרם האישי שלה כשהיא בלב מדשאות מפורסמות בלוס אנג׳לס כשהיא לובשת בגד גוף מתוך קולקציית מותג האופנה של אחותה, קימי. לצד מאות אלפי לייקים ותגובות נרגשות ומפרגנות, הייתה דווקא מי שלא כל כך פירגנה, וזאת כאמור, קים.

״את יכולה בבקשה לתייג את סקימס?״, כתבה קימי לאחותה. באופן מפתיע, קיילי בחרה לענות בפומבי וכתבה: ״הייתי צריכה לגנוב את בגד הגוף הזה מהבית של אמא ועכשיו את רוצה שאקדם את זה בשבילך?״. לפי הדיווחים, קימי לא שלחה לאחותה פריטים מתוך מותג האופנה שלה, מה שככל הנראה הצליח לעצבן את קיילי, שידעה כיצד ״להחזיר״ לאחותה הגדולה. 

75% לא
25% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE