הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Law Office Of Yoni
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
Hebrew News
דרושים
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Hebrew News
דרושים
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
ברוק שילדס על האונס שעברה בצעירותה: ״פחדתי למות, אז לא נלחמתי, פשוט קפאתי״
השחקנית הוותיקה חושפת לקראת הסרט התיעודי החדש על חייה כי עברה תקיפה מינית לאחר שסיימה את לימודיה בקולג׳ ועשתה את צעדייה הראשונים בקריירת המשחק. ״אמרתי לעצמי, את חייבת להישאר בחיים ולצאת מזה״, אמרה

סרט תיעודי חדש עתיד בשם ״ילדה יפה״ לצאת ולספר את סיפור חייה של הכוכבת והשחקנית הוותיקה, ברוק שילדס בת ה-57. כאמור, בסרט חושפת לראשונה שילדס כי נאנסה בצעירותה, זמן קצר לאחר שסיימה את לימודיה בקולג׳ פרינסטון. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


שילדס החלה את קריירת המשחק שלה בגיל 12 אמנם, אך רק לאחר שסיימה את לימודיה החלה לעשות את הצעדים הראשונים בתעשייה ההוליוודית. השחקנית בחרה שלא לחשוף את זהות האדם שתקף אותה, אך סיפרה כי השניים נפגשו לארוחת ערב עסקית, אז הציע לה לעלות לחדרו במלון, על מנת לחכות למונית.

״הוא אמר לי לבוא אליו לחדר, לחכות למונית שאזמין הביתה. אז עשיתי כך ואז הוא נכנס לחדר השירותים, ואחרי זמן יצא כשהוא עירום. אז הוא פשוט עלה עלי ואנס אותי. פחדתי למות, אז פשוט לא נלחמתי. קפאתי לגמרי. אמרתי לעצמי שאני צריכה להישאר בחיים ולצאת מזה״, חשפה שילדס.

עוד הוסיפה ואמרה כי פשוט הצליחה לכבות את עצמה ולהתנתק מהסיטואציה ומהגוף שלה. ״כשזה נגמר, ירדתי במעלית ובכיתי כל הדרך הביתה. בהתחלה סירבתי להאמין שמדובר באונס. הדחקתי את זה במשך שנים. יום אחד החלטתי להפסיק להיות הקורבן, ולהמשיך בדרך שלי שאני מאמינה בה״, סיכמה.

20% לא
80% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE