הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Hebrew News
דרושים
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Hebrew News
דרושים
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Small Biz Web Design Studio
שיווק דיגיטלי מבוסס תוצאות
הופכים אותך מעוד עסק למותג מנצח! עם 20 שנות ניסיון
Lalezary Law Firm
נפצעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלווה ונדאג לך לאורך כל הדרך עד לקבלת הפיצוי המקסימלי המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
מדונה חושפת: ״אני מתקשה להבין איך להיות אמא עד היום״
הכוכבת והזמרת התראיינה לאחרונה וסיפרה לראשונה כי אחד הקשיים המרכזיים בחייה, המלווים אותה עד היום, הוא הרצון להיות אמא מושלמת לששת ילדיה. ״זה ללא ספק הקרב הכי קשה שהיה לי בחיים. את לא מקבלת הוראות לתפקיד הזה, וזה דורש ממך המון״, הסבירה

לכבוד סיבוב ההופעות החדש שלה הגיעה מדונה לראיון אישי וחושפני במיוחד, במהלכו חשפה כי למעשה, עד היום, היא לא בדיוק מבינה איך להיות אמא מושלמת. הכוכבת בת ה-64, שהיא גם אמא לשישה ילדים, שיתפה את המאבק והמאמץ שהתפקיד האימהי לוקח ממנה. ״אני עדיין נאבקת להבין איך להיות אמא״, אמרה.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


עוד שיתפה מדונה כי היא מבינה שלגדול עם אמא כמוה זה אתגר בפני עצמו. ״זה ללא ספק הקרב הכי קשה שלי. אני עדיין מתקשה להבין איך לעשות את העבודה הזו. לגדל ילדים זו אמנות, ואף אחד לא מעניק לך הוראות הפעלה. צריך ללמוד כל הזמן, הרבה פעמים דרך טעויות שאת עושה״, הסבירה.

״זה גם מתיש, כי אף פעם אין לך באמת מנוחה״, הוסיפה. עוד אמרה מדונה כי סופגת הרבה סיפוק והנאה מלראות כיצד הילדים שלה מגלים את היצירתיות שלהם. ״אף פעם לא דחקתי אף אחד מהם לעסוק באמנות. למשל, מעולם לא לחצתי על לולה לעשות מוזיקה, או את רוקו לעסוק בציור, אבל זה מה שקרה, ואני שמחה שהם מצאו את הדרך שלהם לבטא את עצמם בעולם. יש לי הערצה אדירה וכבוד למה שהם עושים״, סיכמה מדונה. 

כידוע, החשיפה האינטימית והמפתיעה הזו של הזמרת בהחלט לא מיישרת קו עם האופן בו היא מציגה את עצמה בתקשורת בשנים האחרונות, כאשר בעמוד האינסטגרם האישי שלה היא בעיקר בוחרת לפרסם תמונות פרובוקטיביות, המצליחות לעורר סערה ברחבי הרשת ואף לגרור לא מעט ביקורת כלפי הכוכבת.

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE