הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Law Office Of Yoni
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Hebrew News
דרושים
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Lalezary Law Firm
נפצעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלווה ונדאג לך לאורך כל הדרך עד לקבלת הפיצוי המקסימלי המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
כוכבת ״הלוטוס הלבן״: ״בכל הקשור לחיי האהבה נכשלתי״
השחקנית ג׳ניפר קולידג׳ שקיבלה לאחרונה את פרס גלובוס הזהב על תפקידה בסדרה המצליחה, חושפת לראשונה כי למרות ההצלחה הגדולה בתחום הקריירה, כשזה נוגע לתחום הרומנטי, היא לא בדיוק הצליחה ועדיין לא מצאה אהבת אמת

כשהיא נושקת לעשור השביעי של חייה, כוכבת הלוטוס הלבן, השחקנית ג׳ניפר קולידג׳, עדיין לא הצליחה לעשות דבר אחד - למצוא אהבה. כידוע, קולידג׳ היא אחת השחקניות הוותיקות בביצה, שהופיעה בלא מעט סרטים, ביניהם ״אמריקן פאי״, וכמובן הסדרה ״חברים״ ועוד. כעת היא מסבירה: ״עשיתי לא מעט החלטות שגויות לאורך הדרך בכל הנוגע לאהבה״.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


״חוסר האהבה בחיי ללא ספק גרם לי להרגיש חוסר ביטחון ענק. אני בהוליווד כבר שנים רבות. כשאני הולכת למסיבה עם חברים, אני מרגישה זרה. גרתי במשך זמן רב לבדי בניו אורלינס, הרחק מאור הזרקורים״, הסבירה קולידג׳. עוד אמרה והוסיפה כי לאורך הדרך, עשתה לא מעט בחירות לא נכונות. 

״בכל הקשור לחיי האהבה שלי, לא הצלחתי למצוא אהבה. את האדם שמתאים לי ונכון עבורי. הרבה מכך בעקבות החלטות שגויות, שהותירו אותי עם תחושה קשה של חוסר ביטחון. הרגשה שאני לא שווה. בהוליווד אומרים לי שאני נהדרת, אבל אני יודעת שזה רק בגלל שהם רוצים להציע לי עבודה״, סיכמה השחקנית. 

כאמור, ג׳ניפר קולידג׳ זכתה לאחרונה בפרס גלובוס הזהב בעקבות תפקידה בסרט המצליחה ״הלוטוס הלבן״. מדובר בפרס הראשון שהצליחה הכוכבת לגרוף, לאחר שנים ארוכות בתעשייה, ולאחר שכיכבה בעשרות סדרות וסרטים. 

100% לא
0% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE