הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
אמילי רטאייקאוסקי חושפת מה היא לא אוהבת שגברים עושים
דוגמנית העל חוגגת את חיי הרווקות שלה, זאת לאחר שהתגרשה לאחרונה מבעלה. לאחר שחשפה כי היא משתעשעת באפליקציות הכרויות ואף מקבלת לא מעט פניות מנשים, כעת היא מסבירה לראשונה מה היא אוהבת אצל גברים, ומה ממש לא מושך אותה

היא אחת מהכוכבות והדוגמניות הכי מבוקשות בתעשייה, ולאחרונה אף הפכה לרווקה לוהטת במיוחד. אנו כמובן מדברים על אמילי רטאייקאוסקי. כזכור, לאחר לא מעט שמועות בנוגע לבגידה, השניים נפרדו והתגרשו, זאת לאחר ארבע שנות נישואים וילד אחד משותף. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


מאז, עברו לא מעט מים בנהר, ושמה של הדוגמנית נקשר לכוכבים הוליוודים נוספים. בנוסף, שיתפה מספר פעמים כי כמו רווקות רבות ברחבי העולם, גם היא נרשמה לאפליקציית היכרויות. כעת, היא גם חושפת מה הדבר שהיא ממש לא אוהבת שגברים עושים. ״האמת היא שאני לא אוהבת אף ריח על הגבר שלי. אני מעדיפה שפשוט לא ישמו בושם״, הסבירה.

עוד הוסיפה ואמרה הכוכבת כי לדעתה, גברים צריכים לאמץ את הריח הטבעי שלהם. ״אני פשוט אוהבת שהם מריחים כמו עצמם. אולי אתחרט על זה בהמשך, אבל אני אוהבת ריח. אני אוהבת לקבל תחושה של מישהו על סמך הריח שלו״, הוסיפה. כידוע, שמועות אודות רומן בין רטאייקאוסקי לבין הקומיקאי והאקס של קים קרדשיאן, פיט דיווידסון, הסעירו את הרשת לאחרונה, אך נראה כי השניים המשיכו להיות חברים ובחרו לוותר על המישור הרומנטי.

34% לא
66% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE