הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Hebrew News
דרושים
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Law Office Of Yoni
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
Lalezary Law Firm
נפצעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלווה ונדאג לך לאורך כל הדרך עד לקבלת הפיצוי המקסימלי המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
מייקל ג׳יי פוקס על הדוקו החדש שלו: ״החיים שלי היו מדהימים״
השחקן הוותיק הגיע לאחרונה להקרנה חגיגית לכבוד צאת סרט הדוקו החדש שמספר את סיפור חייו, זאת לאחר שנאלץ לפרוש מקריירת המשחק המצליחה שלו בעקבות מחלת הפרקינסון. כעת, הוא מסביר כי למרות הכל, שמחת החיים נשארה

כוכב ״בחזרה לעתיד״, השחקן מייקל ג׳יי פוקס בן ה-61, חוזר אחורה בזמן ונזכר בחייו המצליחים והמעניינים, זאת לכבוד הדוקו החדש בכיכובו. לאחרונה, הגיע הכוכב הוותיק להקרנה חגיגית ואמר: ״הכי קל לשקוע למרה שחורה. אבל יש לי חיים נהדרים. אני מאושר״. זאת כאמור, למרות העובדה כי נאלץ לפרוש ממשחק בעקבות מחלת הפרקינסון.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


הדוקו החדש מלווה את הכוכב מתקופת הילדות בקנדה, ודרך הפריצה הגדולה בהוליווד, שהביאה אותו למעמד של כוכב בינלאומי, וכמובן הבשורה המפתיעה והקשה שהוא חולה במחלה, לצד ההסתגלות לחייו החדשים. מסלול החיים של פוקס ידוע לרבים, אך הסרט מצליח להעמיק ולגלות רבדים חדשים ומרגשים.

״אני אוהב את החיים שלי, את המשפחה שלי, את מה שאני עושה. אני יודע שאני יכול להוות דוגמא לאנשים אחרים ולעזור להם עם הבעיות שלי. אלו חיים מדהימים, ואני נהנה מהם״, סיכם השחקן. 

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE