הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Small Biz Web Design Studio
שיווק דיגיטלי מבוסס תוצאות
הופכים אותך מעוד עסק למותג מנצח! עם 20 שנות ניסיון
Lalezary Law Firm
נפצעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלווה ונדאג לך לאורך כל הדרך עד לקבלת הפיצוי המקסימלי המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Hebrew News
דרושים
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
שנה לאחר שהביאה לעולם את בנה השני: קיילי ג׳נר חושפת תמונה ראשונה
כוכבת הריאלטי גרמה למיליוני המעריצים שלה לחכות לא מעט זמן לתמונה של הבייבי החדש ולחשיפת שמו. כעת, החליטה ג׳נר שהגיע הזמן לשים קץ לסקרנות ולא רק שפינקה את העוקבים בתמונה ראשונה של בנה, אלא גם חשפה את השם הנבחר

״הכירו את אייר״, כתבה כוכבת הרילאטי קיילי ג׳נר בעמוד האינסטגרם האישי שלה וצירפה תמונה של הבייבי החדש שהצטרף למשפחה בשנה שעברה. כאמור, מיליוני המעריצים של הכוכבת הצעירה חיכו בקוצר רוח, מה שגרם לפוסט להפוך וויראלי תוך זמן קצר, להופיע בכל רחבי הרשת ולקבל למעלה מ-17 מיליון לייקים תוך שעות ספורות.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


כידוע, פירוש השם הנבחר הוא ״אוויר״ בשפה האנגלית. מדובר על שם מאותה משפחה של שם בתה הבכורה, סטורמי, שאומר ״סופה״. הבייבי הצטרף למשפחה בחודש פברואר של השנה הקודמת, וכזכור שמו הראשון הייה וולף. אך זמן קצר לאחר מכן החליטה קיילי יחד עם בן זוגה, טראוויס סקוט, שזהו לא השם המתאים.

לאחר שהצהירה על השם הראשון בעמוד האינסטגרם האישי שלה, קיילי כתבה למיליוני העוקבים כי החליטה להחליף את השם, ותחשוף אותו בהמשך. מאז, כאמור, עברה כמעט שנה. כידוע, מאז כוכבת הריאלטי ובן זוגה כבר הספיקו להיפרד, אך לפי הדיווחים השניים ממשיכים לנהל הורות משותפת בצורה מכבדת וטובה. 

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE