הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Hebrew News
דרושים
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Small Biz Web Design Studio
שיווק דיגיטלי מבוסס תוצאות
הופכים אותך מעוד עסק למותג מנצח! עם 20 שנות ניסיון
Small Biz Web Design Studio
שיווק דיגיטלי מבוסס תוצאות
הופכים אותך מעוד עסק למותג מנצח! עם 20 שנות ניסיון
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
מקורב לקניה ווסט: הוא הפגיש לאחרונה בין אשתו לבתו הבכורה״
זמן קצר בלבד לאחר שנודע כי הרפאר המצליח התחתן בשנית, כעת מקורב לווסט חושף כי לאחרונה החליט להפגיש בין אשתו החדשה לבין בתו הבכורה, נורת׳, זאת בניגוד לרצונה של אשתו לשעבר ואם ילדיו, קים קרדשיאן

לפני מספר ימים הרשת געשה סביב החתונה המפתיעה של קניה ווסט עם אשתו הטרייה ביאנקה סנסורי. כעת, מסתבר כי הראפר החליט להפגיש בינה לבין בתו הבכורה, נורת׳. לפי הדיווחים, השלושה יצאו לאכול יחד במסעדת נובו אשר במאליבו, כאשר צוות אבטחה הסיע את נורת׳ למקום, שם חיכו לה, כאמור, אביה ואשתו הטרייה. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


״קים שלחה הודעה דרך הצוות שלה לקניה. היא איחלה לו מזל טוב והוסיפה כי היא מעוניינת לשבת עם ביאנקה ולהכיר אותה, שהרי היא הולכת להיות אימם החורגת של ילדיהם המשותפים״, הסביר מקורב לראפר. עוד סיפר כי כוכבת הריאלטי כבר התחילה לבדוק לעומק ולחקור את העבר של ביאנקה. ״זה טבעי, זה קורה לכל מי שבא במגע עם הילדים שלה״, הוסיף.

על פניו, קימי ממשיכה לשדר עסקים כרגיל, אך מקורבים לכוכבת מספרים כי היא זועמת על כך שקניה לא איפשר לה לנהל מערכת יחסים וכעת הוא הלך והתחתן בכזו מהירות. ״קים חוששת מהאופן שזה ישפיע על הילדים שלה. זו דרמה שלא עומדת להסתיים״, סיכם מקורב לכוכבת. 

100% לא
0% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE