הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Lalezary Law Firm
נפצעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלווה ונדאג לך לאורך כל הדרך עד לקבלת הפיצוי המקסימלי המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Law Office Of Yoni
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
נמשכים החיפושים אחר כוכב הקולנוע המפורסם - שנעדר מאזור לוס אנג'לס
ג'וליאן סנדס יצא לטייל בהרי באלדי המושלגים ב-13 בינואר, ומאז נעלמו עקבותיו. צוותי אוויר וקרקע מבצעים חיפושים תחת תנאי מזג אוויר מאוד מאתגרים

החיפושים אחר השחקן המפורסם ג'וליאן סנדס שנעדר כבר 11 יום אחרי שטייל בהרי באלדי המושלגים, כשעה מחוץ ללוס אנג'לס.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


(צילום: Shutterstock)

 

כוכב הקולנוע בן ה-65, המוכר מעשרות סרטים וסדרות כמו 'פנטום האופרה', 'נערה עם קעקוע דרקון', 'אושן 13', 'חוק וסדר' ועוד, דווח כנעדר מאז שלא חזר מטיול בהרי סן גבריאל. 

בהודעה לציבור, הרשויות אמרו: "אנחנו נכנסים ליום ה-11 בחיפושים אחר ג'וליאן סנדס בהר באלדי, ואנחנו רוצים להזכיר את הנחישות וחוסר האנוכיות העצומות של כל האנשים שמסייעים במאמץ החיפושים". 

גם משפחתו של סנדס פרסמה הודעה המשבחת את מאמצי החיפוש, הכוללים צוותי קרקע ואוויר: "אנו מודים מעומק הלב לחברי מחלקת השריף של מחוז סן ברנרדינו שמבצעים חיפושים אחר ג'וליאן האהוב שלנו, שכן הצוותים הגיבורים עומדים בתנאי מזג אוויר קשים בקרקע ובאוויר כדי להחזיר את ג'וליאן הביתה".

נוסף לסנדס, הרשויות מחפשות אחר ג'ין צ'ונג בן 75 מלוס אנג'לס, שדווח כנעדר בהר באלדי מאז יום ראשון, ה-22 בינואר. 

שחקן הקולנוע נעדר מאז ה-13 בינואר, מסביבות השעה 7:30 בערב. ביום למחרת החלו החיפושים אחריו, אך מאמצי הקרקע הופסקו לאחר מספר שעות עקב סיכון למפולות והחמרה בתנאי מזג האוויר. עם זאת, מסוקים ורחפנים נשארו באוויר וביצעו חיפושים.

 

25% לא
75% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE