הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Lalezary Law Firm
נפצעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלווה ונדאג לך לאורך כל הדרך עד לקבלת הפיצוי המקסימלי המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Small Biz Web Design Studio
שיווק דיגיטלי מבוסס תוצאות
הופכים אותך מעוד עסק למותג מנצח! עם 20 שנות ניסיון
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
קלואי קרדשיאן: ״זה אחד מהרגעים הכי קשים בחיים שלי״
שבועיים לאחר מותה המפתיע של אמו של טריסטן תומפסון, האקס המיתולוגי של הכוכבת ואב ילדיה, היא חושפת פרטים אישיים בפוסט אמיץ בעמוד האינסטגרם האישי שלה ומבטיחה לשמור על טריסטן ועל אחיו. ״הם לוחמים אמיתיים, כמו אמא שלהם״, כתבה

לפני שבועיים וחצי הלכה לעולמה אימו של טריסטן תומפסון, אב ילדיה של כוכבת הריאלטי קלואי קרדשיאן. כעת, האחות לבית משפחת קרדשיאן מספידה אותה בפוסט מרגש במיוחד. ״הילדים שלך ילמדו לחיות עם החור הזה בלב. כי הם לוחמים אמיתיים, כמו שאת היית״, כתבה קלואי.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


כזכור, בתחילת החודש אימו של תומפסון, הלכה לעולמה במפתיע בעקבות אירוע דום לב. קלואי המנהלת הורות משותפת עם בנה, טסה עם ילדיה להלוויה שהתקיימה מחוץ ללוס אנג׳לס. ״אני לא מאמינה שזה קרה. יש לי כל כך הרבה להגיד, אבל אני גם חסרת מילים. אני מרגישה קשת רגשות, וחסרת תחושה בעת ובעונה אחת״, כתבה הכוכבת.

״זה אחד הרגעים הקשים בחיים שלי. זה משהו שאני לא יודעת איך להתמודד איתו. אני לא מאמינה בלומר שלום לנצח. אני יודעת שאראה אותך שוב, שאשמע את קולך. אני יודעת שארגיש את החיבור שלך. אני מתגעגעת אלייך ואמשיך להתגעגע״, סיכמה קלואי. 

עוד הוסיפה לבסוף ואמרה כי תשמור על טריסטן ועל אחיו הקטן הסובל ממחלמת האפילפסיה. ״אני יודעת שלא רצית לעזוב את הילדים שלך. הם כל העולם שלך. הם ילמדו לחיות עם החור הזה בלב, וגם אני״.  כפי שניתן היה לצפות, הפוסט של כוכבת הריאליטי זכה למאות אלפי לייקים ותגובות תוך זמן קצר, כאשר קולגות נוספות מהתעשייה ביקשו לנחם אותה ושלחו לה חיזוקים. 

28% לא
72% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE