הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
שווה צפייה: הנכדה של אלביס מככבת בסדרה חדשה
"דייזי ג'ונס והסיקס" עוסקת בלהקת רוק פיקטיבית מהסבנטיז ונוגעת בנושאים החמים ביותר בשנים האחרונות על המסך הקטן: סמים, סקס, בגידות מריבות, תהילה והמחיר שלה. את התפקיד הראשי קיבלה לא אחרת מנכדתו של אליל הרוק, אלביס, והתוצאה בהחלט מעניינת

"דייזי ג'ונס והסיקס" מתרחשת בשנות השבעים, כאשר שמה האמיתי של הגיבורה הוא לא דייזי, אלא מרגרט, והסיפור שלה נפתח כשהיא עדיין נערה בודדה עם הורים לא חביבים במיוחד, ותשוקה גדולה למוזיקה וכתיבה. הסיקס היא להקה שמורכבת משני אחים ועוד כמה חברים, שמחפשים את הפריצה הגדולה. מפיק שמגלה את הכישרונות מבין שביחד, דייזי ג'ונס והסיקס יכולים להיות נפיצים - וכך נולד שיתוף הפעולה, שבמרכזו מערכת היחסים המתוחה בין דייזי לבילי דאן - סולן הלהקה. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


הסדרה מצולמת בחלקה בסגנון ראיונות דוקומנטריים, ולכן חושפת כבר בהתחלה שהלהקה לא שרדה. די מהר זה מובן - מדובר על סדרה מושקעת ומסוגננת היטב, המוזיקה המקורית שנכתבה עבורה פשוט נהדרת, וריילי קיאו, נכדתו של אלביס, מצליחה לגייס את כל הגנים שהשאיר לה כוכב הרוק שהיה סבא שלה בשביל לגלם זמרת צעירה עם כריזמה בימתית מיוחדת במינה.

במרכז העלילה עומדת גם קמילה, צלמת ובת הזוג של סולן להקת הסיקס, שהופכת לחברה לא רשמית בלהקה כשהיא מצטרפת לסיבוב הופעות, ומשמשת כמעין דמות אם עבור כולם. דמותה של קמילה בוגרת, חכמה, אוהבת ומסורה.

"דייזי ג'ונס והסיקס" היא סדרה נוגעת ללב, חכמה ומהודקת, המתפקדת כמכתב אהבה למוזיקה, לסיפורים לאנשים ולכתיבה. נכון, היא לא ממציאה את הגלגל, אבל היא מספקת רגעים נכונים ונוגעים ללב ובכך מעצימה את הרגש ומעמיקה את הקשר עם הדמויות. בהחלט שווה צפייה.

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE