הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
הנסיך הארי ממשיך לעורר סערה: ״אם לא אחבק את ילדיי אני חושש שתהיה להם ילדות כמו שלי״
נראה כי הדוכס מסאסקס לא מתכוון לעצור ומחריף את הקרע בינו לבין משפחת המלוכה. הפעם, בראיון חדש, מספר הנסיך כי הוא לא רואה עצמו כקורבן, זאת למרות שהוא ממשיך להפנות אצבע מאשימה כלפי משפחתו

לאחרונה, התראיין הנסיך הארי לד"ר גאבור מאטה, סופר ורופא שנוי במחלוקת, והמשיך להפנות אצבע מאשימה כלפי משפחתו. "אני חושש שאם לא אחבק את ילדיי תהיה להם ילדות כמו שלי הייתה", הוא פותח את הראיון ומיד מצליח לעורר סערה.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


לפי הדיווחים, הרבה מהראיונות שעושה הנסיך לאחרונה הם במטרה לקדם את הספר האוטוביוגרפי החדש שלו. כעת, כחלק מהראיון סיפר הארי כי הוא לא רואה את עצמו כקורבן והוסיף כי אינו רוצה לקבל אהדה. "המודעות שלי לעצמי הייתה מעוותת על ידי הסביבה אבל גם על ידי החברה. כשמצאתי את המטפל שלי והתחלתי לנתח את הארי בן ה-12 בנקודה שבה אימי מתה, זה היה מפחיד", הוא מספר.

עוד הנסיך הוסיף כי תחילה חשש ללכת לטיפול מכיוון שפחד כי זה ישכיח ממנו את הזיכרונות המעטים שיש לו מאימו: ״הבנתי שהיא תרצה שאהיה מאושר. היום אני אב לשני ילדים שאני רק חונק מרוב אהבה. אני מרגיש אחריות עצומה לא להעביר להם טראומה או משהו מהחוויות השליליות שעברתי כילד״. 

כידוע, בספרו חשף הארי כי במהלך חייו השתמש בסמים. כעת, בראיון המדובר הוא מתייחס לכך ואומר: "מריחואנה זה שונה, זה משהו שבאמת עוזר. אלכוהול ושאר הסמים זה משהו יותר חברתי. זה כמו הסיר הכל ונתן לי תחושה של רגיעה, שחרור, נחמה וקלילות. הייתי אומר שזה אפילו אחד הדברים בחיי ששינו אותי ועזרו לי להתמודד עם הטראומה והכאבים של העבר", סיכם.

הריאיון של הארי מגיע ימים ספורים לאחר שנודע כי בכוונתו של המלך צ'רלס לפנות את הארי ואשתו, מייגן מרקל, מאחוזתם שבפרוגמור קוטג', אחוזה שקיבלו כמתנת חתונה מהמלכה אליזבת המנוחה. כמו כן, בחודש מאי הקרוב ייערך טקס ההכתרה הרשמי של המלך צ'רלס כאשר עדיין לא ברור האם בכוונתו של המלך להזמין את הארי, מייגן ושני נכדיו, ארצ'י וליליבת.

25% לא
75% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE