הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
הנסיך הארי ומייגן מרגל מאשרים: "הנסיכה ליליבת הוטבלה"
זמן קצר בלבד אחרי שטענו כי הם רוצים להעניק לילדיהם חיים שגרתיים ומעדיפים להימנע מכינויים מלכותיים, הזוג המלכותי הטביל את בתם ליליבת דיאנה, והכריזו עליה באופן רשמי כנסיכה, זאת בלי ליידע את הארמון

בצל הקרע המשפחתי ההולך ומחריף, הנסיך הארי ומייגן מרקל הטבילו את בתם, ליליבת דיאנה, בטקס אינטימי בקליפורניה. "אני יכול לאשר כי הנסיכה ליליבת דיאנה הוטבלה ביום שישי האחרון על ידי הכומר ג'ון טיילור", מסר הדובר של השניים. בתגובה נאמר מטעם הארמון כי "בבוא העת ידאגו לעדכן את האתר המלכותי עם הטייטלים החדשים של ארצ'י וליליבת".

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


אומיד סקובי, חבר קרוב של הזוג המלכותי טען כי המלך צ'רלס והנסיך וויליאם הוזמנו לטקס אך לא הגיעו. כאמור, ההחלטה של הדוכסים מסאסקס לאפשר לילדיהם להשתמש בתארים של נסיך ונסיכה מגיעה אחרי דיונים רבים בנושא. תחילה טענה מרקל כי ארצ'י לא קיבל את תואר הנסיך מחשש לצבע עורו, כאשר בהמשך נחשף כי עם לידתו של ארצ'י הוא היה אמור לקבל את התואר "הרוזן דמברטון", אך הארי ומייגן סירבו להעניק לו את התואר. 

לפי הדיווחים, המלך הבא של אנגליה הבהיר לזוג המלכותי כי בכוונתו לשנות את המסמכים המשפטיים הנדרשים על מנת להבטיח כי ארצ'י לעולם לא יזכה לקבל את התואר נסיך. "נאמר להארי ולמייגן שבנם לעולם לא יהיה נסיך, גם אחרי שצ'רלס יהפוך למלך", אישר מקורב להארי ומייגן.

100% לא
0% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE