הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
פריס הילטון חושפת: "ניהלתי מערכת יחסים אסורה עם המורה שלי"
כוכבת הריאלטי ממשיכה לייצר כותרות, בעיקר סביב ספר הזיכרונות החדש שלה. כעת, הילטון בת ה-42 חושפת מערכת יחסים אסורה שניהלה עם המורה שלה בכיתה ח'. "נכנסתי לרכב שלו, והוא מיד משך אותי והתחיל לנשק אותי. מעולם לא הרשיתי לעצמי לחשוף את הסוד הנורא הזה", היא מגלה

זמן קצר בלבד לאחר שגילתה כוכבת הריאלטי פריס הילטון כי עברה אונס בגיל 15 על-ידי גבר מבוגר, כעת היא מוסיפה ומגלה כי ניהלה מערכת יחסים לא הולמת עם המורה שלה כשהייתה בכיתה ח' בלבד. "הוא גרם לי להרגיש שאני קיימת. הוא החמיא לי ואמר שכל הבנות האחרות מדברות עליי מאחורי הגב כי הן מקנאות בי", סיפרה.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


"כל הבנות בכיתה שלי היו מאוהבות בו. כולם פשוט מאוד אהבו אותו, אפילו הנזירות", כתבה. הילטון אמרה כי יום אחד המורה הודה בפניה כי הוא מאוהב בה. לאחר מכן, אף העז לבקש ממנה את מספר הטלפון שלה והזהיר אותה לא לספר לאף אחד על כך. 

"הוא התקשר אליי כמעט בכל ערב. דיברנו שעות על כמה אני בוגרת, יפה ואינטליגנטית, על כמה אני חושנית ומיוחדת", סיפרה פריס ואמרה כי המורה נהג לשאול אותה כל הזמן אם הוריה נמצאים בבית, ובלילה אחד כשהם לא היו, החליט לבוא אליה. ״נכנסתי לרכב, והוא מיד משך אותי לזרועותיו והתחיל לנשק אותי", חשפה פריס. עוד אמרה כי השניים התנשקו וכי הנשיקה נמשכה זמן רב. ״אז הוריי בדיוק חזרו הביתה ותפסו אותנו יחד בתוך הרכב".

"המורה ניסה להסתלק והאשים אותי בהכל. הוא אמר לי 'החיים שלי נגמרו. מה אני עושה? למה גרמת לי לעשות את זה׳. בסופו של דבר ניסיתי להעמיד פנים בפני הוריי שזה לא קרה, אבל זה לא עבד. אחרי ששנת הלימודים הסתיימה, הוריי שלחו אותי לגור עם סבתא שלי בפאלם ספרינגס", אמרה. 

לבסוף, סיכמה הילטון ואמרה: "מעולם לא הרשיתי לעצמי לדבר על זה. עברו עשרות שנים עד שעיכלתי. גם עכשיו, כשאני יודעת שאסור להאשים ילד על התנהגות לא הולמת של מבוגר, הפנים שלי עדיין בוערות כשאני יושבת כאן ומספרת על הסוד הנורא הזה״.

34% לא
66% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE