הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
בגלל שהוציאה צו הרחקה נגדו: גבר שילם לרוצח שכיר שיהרוג את אשתו
בחודשים הקרובים יקבע גורלו של מאסימו מרנגי בן ה-56, שהסכים לשלם אלפי דולרים כדי לרצוח את אשתו. הוא רק לא ידע שהוא נפגש עם סוכן סמוי של ה-FBI, שתיעד את המפגשים והעיד במשפטו

תושב מסצ'וסטס צפוי להישלח למאסר ממושך לאחר שניסה לשכור את שירותיו של מתנקש כדי לרצוח את אשתו, וזאת לאחר שזו הוציאה נגדו צו הרחקה.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


אילוסטרציה (צילום: Shutterstock)

 

לפי התביעה הפדרלית, מאסימו מרנגי בן ה-56 - תושב העיירה מאלדן (צפונית לבוסטון) - עלול להישלח לעשור בכלא לאחר שהודה בכך שניסה לרצוח את אשתו באמצעות מתנקש.

בכתב האישום מתואר שמרנגי נפגש עם סוכן סמוי של ה-FBI שהתחזה למתנקש בינואר 2021: "הוא תיאר את המצב ככזה שבו הוא צריך ש'יטפלו' באשתו, 'שבקרוב תהפוך לגרושתי'". מרנגי והסוכן הסמוי שוחחו על הסכום שזה יעלה - כ-10,000 דולר.

כאשר הסוכן ביקש לוודא שהוא מבין מה מרנגי רוצה, הוא שאל אותו, "אתה רוצה להיפטר ממנה?". מרנגי השיב בחיוב והסביר, "כן, אני צריך לחסל את הבעיה הזו".

 

מאסימו מרנגי בן ה-56

 

בהמשך, מרנגי נפגש עם הסוכן הסמוי מספר פעמים נוספות. באחת מהן, הסוכן אמר לו, "אנחנו יכולים לעשות את זה בצורה כזו שתיראה כמו תאונה, זו החלטה שלך". על כך מרנגי אמר: "ובכן, כן, זו הדרך הטובה ביותר".

בסוף ינואר, מרנגי נפגש עם הסוכן והעביר לו 1,500 דולר כמקדמה, והבטיח כי ככל שהרצח יתבצע במהרה, כך הוא ישלם לו את השאר במהרה.

במהלך מפגש זה מרנגי גם סיפק לסוכן תמונה של אשתו, כמו גם תיאור מדויק של מכוניתה - הצבע, הסוג ומספר לוחית הרישוי: "הנאשם גם העביר את הלו"ז השבועי של האישה", נכתב בכתב האישום.

כאמור, מרנגי הודה במיוחס לו, והוא ישוב לבית המשפט ב-8 ביוני, אז ייגזר עונשו.

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE