הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
שאנן דוהרטי המתמודדת עם מחלת הסרטן מעדכנת: ״אני מרגישה נהדר״
השחקנית וכוכבת ״מכושפות״ עונה על השאלה שהכי מסקרנת את קהל המעריצים שלה - כיצד היא מתמודדת עם המחלה ואיך היא מרגישה. כעת, היא החליטה לשים סוף לשמועות, ולהגיב באופן רשמי

שאנן דוהרטי כוכבת "בוורלי הילס 90210" ו"מכושפות" השתתפה ביחד עם שאר כוכבי הסדרה בפאנל שנערך בשבת בערב בקונטיקט. במהלך הפאנל ענתה דוהרטי על השאלה שכנראה הכי מעניינת את כולם לגביה בימים אלו - איך היא מרגישה.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


כידוע, דוהרטי אובחנה בשנת 2015 עם סרטן השד שהתפשט לבלוטות הלימפה וב-2017 נודע כי המחלה נמצאת בנסיגה. אך לפני שלוש שנים בישרה השחקנית כי חלתה שוב ושהסרטן שלה נמצא במצב מתקדם. כשאחד המעריצים שאל לשלומה, דוהרטי ענתה בחיוך: "אני מרגישה נהדר, תודה ששאלת, הקהל כאן מדהים".

העובדה שלקחה חלק בכנס אכן מצביע על כך שמצבה של הכוכבת מספיק טוב ואילו מצד שני, סביר להניח שהיא גם זקוקה בימים אלו לכסף (שהיא כידוע מקבלת על ההשתתפותה בפנאל). כמו כן, מעבר להתמודדות עם המחלה היא גם נאבקת משפטית בארגון השחקנים האמריקני בטענה שהיא ושחקנים אחרים במצבה לא מקבלים תמיכה כלכלית מהאיגוד. 

כזכור, לאחרונה פנתה הכוכבת אל הארגון וכתבה בפוסט נוקב: "אני סקרנית לדעת איך לאנשים כמוני, שעבדו מגיל 10 ושילמו עמלות, קורה מצב שכשאנחנו לא מסוגלים לעבוד מסיבות בריאותיות - האיגוד שלנו נוטש אותנו. זה לא בסדר". הפוסט של דוהרטי זכה ליותר מ-170 אלף לייקים ואלפי תגובות תומכות, ביניהן של מפורסמים אחרים.

2% לא
98% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE