הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
מקורב לבית המלוכה חושף: "צ'ארלס רוצה שיהיה לנכדיו את הביטחון להתחתן עם מי שהם רוצים"
לאחר יציאתו של הספר האוטוביוגרפי של הארי והתנתקותו מהמשפחה, נראה שבבית משפחת המלוכה מבינים שצריך לחשב מסלול מחדש. מקורב לבית המלוכה חושף שהמלך צ'ארלס רוצה שהנסיך ג'ורג', הנסיכה שרלוט והנסיך לואי "יגדלו נורמלי ככל האפשר" כדי להימנע מלעשות את "אותן הטעויות שהוא עשה"

השבוע עלה סרט דוקו חדש אודות משפחת המלוכה שנקרא: "חמשת המופלאים - נכדיו של המלך", שעוסק בהמשכיותה של משפחת המלוכה. במהלך הסרט, דיברה הפרופ' להיסטוריה צ'אנדריקה קאול וטענה שהמלך צ'ארלס היה רוצה שלג'ורג' (9), שארלוט (8), ולואי (5) יהיה את הביטחון לעסוק במה שהם רוצים. "אני חושבת שהמלך צ'ארלס מאוד מעוניין שהנכדים שלו לא יעשו את הטעויות שהוא מרגיש שהוא עשה, במיוחד כשזה הגיע לענייני הלב" אמרה פרופ' קאול.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


לאחר שבשנת 1994 צ'ארלס הודה כי הוא בגד בנסיכה דיאנה עם אשתו כיום, המלכה קמילה, מה שפירק את נישואיו הראשונים "באופן בלתי הפיך", כך אמר אז בריאיון עם ג'ונתן דימבלבי. לפיכך, המומחית אמרה שהמלך צ'ארלס למד מעברו ואינו רוצה שההיסטוריה תחזור על עצמה עם הדורות הצעירים של בני המלוכה.

עוד אמרה כי "מה שאני חושבת שהוא רוצה לנסות לעזור לנכדים הצעירים האלה לגדול בצורה הכי נורמלית שאפשר וליצור בני אדם עגולים יותר שלא מפחדים מהרגשות שלהם ושיש להם את הביטחון להתחתן עם מי שהם רוצים, ולקבל חיים אישיים מאושרים, מוצלחים ומלאים".

השדרנית הסקוטית עיישה הזאריקה טענה שהבנתם של בני המלוכה הצעירים וניסיון לעזור להם למצוא את דרכם במוסד תבטיח גם את עתיד המלוכה. "צ'ארלס, בתור סבא טוב, יצטרך להסביר לשני האחים הקטנים של הנסיך ג'ורג' שהם לא רק עודפים״.

75% לא
25% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE