הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
פול סיימון חושף: הפסקתי להופיע כי איבדתי את השמיעה
המוזיקאי האוב, מסמלי שנות ה-60, אמר בריאיון חדש לראשונה כי השמיעה שלו נפגעה באופן פתאומי, מבלי שהרופאים יצליחו לאבחן מה גרם לכך: "הגבתי לזה בתסכול רב. עוד לא זעם, מפני שחשבתי שזה יעבור ויבריא מעצמו", אמר

מגדולי המוזיקאים בכל הזמנים, סיפר לראשונה בריאיון  כי הוא איבד כמעט לחלוטין את שמיעתו באחת מאוזניו, ולכן הוא לא יכול להופיע יותר על הבמה. לדבריו, הרופאים מתקשים להסביר מה גרם לכך, אך הוא מקווה כי המצב הזה הוא בר ריפוי. הדברים באים על רקע צאת אלבומו הראשון של סיימון מזה חמש שנים, "Seven Psalms".

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


"באופן פתאומי איבדתי את רוב השמיעה באוזן השמאלית שלי, ולאף אחד אין הסבר לזה. אז הכול הפך ליותר מורכב. הגבתי לזה בתסכול ורוגז. עוד לא זעם, מפני שחשבתי שזה יעבור ושזה יבריא מעצמו", אמר סיימון בן ה-81. לדבריו, עד כה לא חל שיפור במצב. 

באותו ריאיון סיפר סיימון כי יש שירים שנמאס לו להופיע איתם. "השירים של שאני לא אוהב לשיר אותם בהופעה - אני לא שר אותם. לפעמים יש שירים שאני אוהב ובשלב מסוים בסיבוב ההופעות אני אומר לעצמי: 'מה לעזאזל אתה עושה,פול?'. לעתים קרובות זה קורה בזמן 'You Can Call Me Al'. הייתי חושב: 'מה אתה עושה? אתה נשמע כמו להקת קאברים לפול סיימון. אתה פשוט צריך לרדת מהבמות וללכת הביתה'"

סיימון, לשעבר חצי מהצמד הפופולרי "סיימון וגרפונקל", הוא אחד המוזיקאים הידועים, המשפיעים והמצליחים בעולם מאז שנות ה-60. בין השירים המוכרים שהיה מעורב בהם, בצמד וכסולן, אפשר למנות את "Bridge Over Troubled Water", "The Boxer", "The Sound of Silence" ו-"50 Ways to Leave Your Lover". 

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE