הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
רצח ארבעת הסטודנטים מאיידהו: האם החשוד העיקרי קשור לרצח של אישה נוספת?
דיינה סמית'רס בת ה-45 הוגדרה כנעדרת במשך כשנה, עד שגופתה נמצאה באזור מיועד כ-50 קילומטרים מבית משפחתו של בריאן קוהברגר - החשוד העיקרי והיחיד ברצח שזעזע את ארה"ב

הוריו של החשוד ברצח ארבעת הסטודנטים באיידהו, בריאן קוהברגר, נקראו להעיד על מרקה של נעדרת מפנסילבניה שנעלמה באותו מחוז שבו הוא גר. 

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


קוהברגר (צילום: רויטרס)

 

מייקל ומריאן קוהברגר יופיעו בפני חבר מושבעים גדול בהקשר להיעלמותה של דיינה סמית'רס בת ה-45, כאשר הפעם האחרונה שתועדה בחיים היה ב-28 במאי 2022 בשעה 11:00 בלילה, דרך מצלמת אבטחה.

היא נעדרה במשך כשנה, ורק לפני חודש, ב-27 באפריל, שרידיה אותרו באזור מיוער בסטורדבורג, במרחק של כ-50 קילומטרים מבית משפחת קוהברגר באלברייטסוויל. 

על אף החשד, ישנם דיווחים כי לבריאן בם ה-28 יש אליבי אשר מוכיח שהוא כנראה לא היה מעורב בהיעלמותה של סמירת'ס. ועדיין, מייקל צפוי להעיד בבית המשפט ביום חמישי בעוד שמריאן כבר מסרה את עדותה. 

התמלילים מהדיון הסגור עשויים להיות מועברים לאיידהו, שם בנם צפוי לעמוד למשפט ב-2 באוקטובר באשמה שב-13 בנובמבר 2022 הוא דקר למוות ארבעה סטודנטים צעירים מאוניברסיטת איידהו בשעת לילה מאוחרת.

 

דיינה סמירת'ס (ימין), ארבעת הסטודנטים שנרצחו (שמאל)

 

ביום שני האחרון, קוהברגר הופיע באולם בית המשפט באיידהו, שם הוא סירב להעיד על סעיפי הרצח מדרגה ראשונה בהם הוא מואשם. הוא היה צפוי לטעון לחפותו - אבל במקום זאת הוא החליט להשתמש באפשרות המשפטית באיידהו והוא "עמד בשקט". 

בן ה-28, סטודנט לתואר שני בקרימינולוגיה, נמצא מאחורי סורג ובריח מאז ה-30 בדצמבר, לאחר חקירה של כחודש וחצי עד שהרשויות הצליחו לעלות על כך שהוא החשוד העיקרי שלהם. הוא נעצר בבית הוריו בפנסילבניה, והועבר לכלא מחוז לאטה ב-4 בינואר, שם הוא מוחזק עד כה. 

קוהברגר מואשם כי רצח את מדיסון מוגן וקיילי גונקאלבס בנות ה-21, והזוג הצעיר זאנה קרונדל ואיתן צ'אפין בני ה-20. ה-DNA של קוהברגר נמצא על נדן סכין שנמצא ליד גופותיהם של קיילי ומדיסון, שהתגלו מתות במיטה זו לצד זו, בעוד שהזוג אותרו מתים בקומה למטה. 

 

 

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE