הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
במאי "הפלאש" חשף: ניקולס קייג' מגלם את סופרמן בסרט החדש
במאי הסרט של אולפני די.סי, אנדרס מוסקייטי, חשף בריאיון כי הכוכב יגלם את גיבור העל האהוב. הבמאי הסביר שההופעה של השחקן הוותיק והמוערך היא רק הופעת אורח ואמר: "חלמתי כל חיי לעבוד איתו"

בסרט "פלאש", שעתיד לצאת השנה, יתארחו לא מעט שמות חדשים ומפתיעים. בין האורחים שפורסמו עד עכשיו נמצאים עזרא מילר, מייקל שנון, מייקל קיטון ובן אפלק. אך עד היום ההפקה שמרה שם אחד בסוד וכעת, כשחשפה אותו, הצליחה ללא כל ספק להפתיע את כולם.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


בריאיון חדש, סיפר הבמאי אנדרס מוסקייטי חשף שניקולס קייג' ישתתף בסרט, ויגלם את סופרמן. "ניק הוא פשוט נפלא והוא פשוט צלל לתפקיד האייקוני, חלמתי כל חיי לעבוד איתו ואני מקווה שזה יקרה שוב בקרוב", אמר.

זאת למעשה סגירת מעגל משמעותית לניקולס קייג'. בתחילת שנות ה-90 ניקולס קייג' היה אמור להיכנס לנעליו של סופרמן, אך שבוע לפני תחילת צילומי הסרט, הוא נגנז לגמרי. במשך השנים אנשים מצאו תמונות של קייג' בחליפה המפורסמת. השחקן סיפר על כך בעבר בריאיון: "חשבתי שזה יהיה סופרמן שונה אז, אבל זה אף פעם לא קרה".

כמו כן, חשוב לציין שהבמאי הסביר שההופעה של השחקן הוותיק והמוערך היא רק הופעת אורח, וכנראה זו תהיה הפעם היחידה שנראה את ניקולס קייג' עם גלימת סופרמן על המסך. בינתיים ב-DC הודיעו שהם כבר עובדים על סרט נוסף של סופרמן שייקרא "סופרמן - המורשת", כשעדיין אין תאריך יציאה.

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE