הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
אופס: בנה של קים קרדשיאן באצבע משולשת לצלם פפראצי
ממש כמו אחותו הגדולה שלא אוהבת שמצלמים אותה באמצע הרחוב, נראה שגם אחיה סיינט בן ה-7 פחות מתחבר לעניין. כשאמא קים קרדשיאן באה לאסוף אותו מחוג הכדורסל, שם חיכו להם כרגיל אינספור צלמי פפראצי, סיינט הניף אצבע משולשת לעברם. הנה כל הפרטים

בדיוק כמו אחותו הגדולה, נראה שגם סיינט הקטן לא כל כך סובל את צלמי הפפראצי. בסוף השבוע האחרון אמא קים קרדשיאן הגיעה לאסוף אותו ממשחק כדורסל בלוס אנג'לס, שם חיכו להם, כרגיל, צלמי פפראצי, במגרש החניה. אלא שברגע שהם עושים את דרכם לרכב, סיינט שלף אצבע משולשת לעבר הצלמים כשהוא מצחקק לעברם. זה לא כל כך עבר לו בשתיקה, כי קים מיד הספיקה לתת לו מבט מאיים ולנזוף בו - ומיהרה להסתיר את התנועה הגסה כשכיסתה את פניו המרוצות. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


תמונות הפפראצי המדוברות חוללו סערה של ממש בקרב המעריצים - שבעיקר הפנו אצבע מאשימה לאבא קניה, שאיך לומר, פחות נוכח בימים אלה עם ילדיו ויותר מעורר פרובוקציות באירופה עם בת זוגו, ביאנקה סנסורי. "הטעות הכי גדולה של קים הייתה להביא ילדים עם קניה", כתבה עוקבת אחת. "הוא צוחק כי הוא יודע שאמא שלו לא תעשה לו כלום", עקץ גולש נוסף. "זה לא שאבא שלו נמצא בסביבה הרי, הוא מעדיף להתנהג כמו טיפש בכל אירופה", הוסיפה אישה אחרת. "אני מרחמת עליה. אני יודעת שהיא לא צריכה לקבל את הקרדיט, אבל אני חושבת שהיא באמת רצתה שהילדים שלה יהיו יותר מקניה, אבל עד כה, נורת' וסיינט לפחות, הם בדיוק כמוהו". 

25% לא
75% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE