הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
זמן קצר לאחר הפרידה מבעלה: בריטני ספירס יוצאת עם מנהל משק הבית שלה
פחות מחודש אחרי שבעלה לשעבר עזב את הבית והגיש את מסמכי הגירושים, בין היתר כי חשד שבגדה בו עם איש צוות בביתם, דיווחים רועשים מעבר לים מאמתים את החשש, לפיו בריטני ספירס יוצאת עם אב הבית שלה. מדובר בבחור בן 37 בעל עבר פלילי, שבמשך שנה היה אמון על "לנקות שירותים, לנגב רצפות ולאסוף אשפה" באחוזה שלה בקליפורניה

בחודש שעבר נודע כי בריטני ספירס ובעלה בשנה וחצי האחרונות סם אסגרי, מפרידים כוחות. מעבר לאירועים אלימים שעל פי דיווחים חגגו ביחסים של השניים, סם, שלא בזבז זמן והגיש מיד מסמכי גירושים, אף חשד כי בריטני בגדה בו עם איש צוות בביתם שבקליפורניה. כעת מסתמן שאין עשן בלי אש, כי היום מפרסם מגזין Page Six שבריטני התחילה לצאת עם אב הבית שלה בדימוס, פול ריצ'רד סוליז, בחור בן 37 עם עבר פלילי שופע.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


מקורות יודעי דבר כבר אישרו בעבר בפני המגזין כי פול העניק את שירותיו על מנת "לנקות שירותים, לנגב רצפות ולאסוף אשפה" מסביב לאחוזה של בריטני בקליפורניה. "היא אישה פנומנלית", צוטט בפני מגזין Us Weekly בתחילת השבוע. "היא אדם ממש ממש טוב" טען, אולם לא הוסיף יותר מדי על סטטוס היחסים הקיים.

מקורב לזמרת טען בפני המגזין כי מדובר בהתנסות חד פעמית, או כפי שכינה זאת: "סטוץ חולף". לדבריו, השניים כבר לא נמצאים בקשר. ולמרות החששות של בעלה לשעבר, שעשויים להיראות מאוד מוצדקים כעת, מקור אחר טען בפני Page Six כי בריטני מעולם לא בגדה באסגרי בן ה-29. את הדיווחים לפיהם היא יוצאת עם פול, שפוטר לפי מקורות בעקבות חשיפת עברו הפלילי, כינה אותו מקור "שקר".

בנוסף היה גם מי שטען בפני המגזין כי בריטני ופול דווקא התחילו לצאת, אבל רק אחרי הפרידה שלה מבעלה בחודש שעבר. כך או כך, תמונה של הזוג החדש לכאורה לא ימהרו לצוץ. בריטני נסעה בימים אלה למקסיקו ואילו פול לא יכול לצאת מהמדינה, בגלל צרות משפטיות כאמור. Mamma, I’m in love with a criminal. 

50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE